با توجه به اهمیت موضوع روابط عمومی در شهرهای جدید، این جلسات هر سه ماه و با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی برگزار خواهد شد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ هم زمان با روز جهانی روابط عمومی، صبح امروز نشست هم‌اندیشی مدیران روابط عمومی شهرهای جدید کشور با حضور مهندس طاهرخانی (معاون وزیر و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید) و آقای نظری (مدیر کل روابط عمومی شهرهای جدید) به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.

در ابتدای این نشست مدیرکل روابط عمومی شهرهای جدید کشور به بیان صحبت پرداخت و ضمن تبریک روز روابط عمومی به همکاران شهرهای جدید، افق‌های روابط عمومی در سال پیش رو را ترسیم نمود. تغییر و تحولات اساسی عصر ارتباطات و روابط عمومی، لزوم ارائه گزارشات به روز و دقیق به مردم، اطلاع‌رسانی مناسب حجم فعالیت‌های عمرانی شهرهای جدید، حضور فعال شهرها در بستر اینستاگرام و دریافت نظرات شهروندان و … جمله صحبت‌های مهم آقای نظری در این نشست بود.

سپس معاون وزیر راه و شهرسازی به جمع مدیران روابط عمومی شهرهای جدید اضافه شد و این روز را به تمامی همکاران تبریک گفت. مهندس طاهرخانی در ابتدا به صورت کوتاه با تمامی مدیران به گپ و گفت صمیمی پرداخت و در ادامه در سرفصل‌هایی مهم، استراتژی‌های روابط عمومی به عنوان نقش اول موفقیت یک شرکت را بیان نمود. گستردگی فضای عمومی، توجه ویژه به فضای مجازی، دریافت نظرات و پیشنهادات در این قالب صفحات اینستاگرام شهرهای جدید، رسیدگی به مشکلات مردم در بخش‌های خمات شهری، استفاده از ابزارهای لازم و جذاب در اطلاع‌رسانی، لزوم توجه به اخلاق در مدیریت فضای عمومی و فضای مجازی و همچنین تعامل بیش از پیش با شهرداری‌ها و شوراهای شهر از جمله صحبت‌های مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید بود.

همچنین در بخشی از این نشست مدیرروابط عمومی شهر جدید بینالود به نمایندگی از سایر مدیران شهرهای جدید، بخشی از مشکلات حوزه روابط عمومی را بیان کرد و پس از جمع‌بندی موارد و مسائل مطرح شده در نشست هم‌اندیشی، این جلسه دو ساعته به پایان رسید. با توجه به اهمیت موضوع روابط عمومی در شهرهای جدید، این جلسات هر سه ماه و با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی برگزار خواهد شد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=22605
کد خبر
22605