به منظور تببین وضعیت موجود ورزش شهرستان پردیس و راه‌اندازی مدارس اجتماع محور، صبح امروز نشست تخصصی هیئت‌های ورزشی و مدیران اماکن شهرستان به میزبانی شرکت عمران، برگزار شد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ در این نشست فرماندار پردیس، مدیرعامل و معاون املاک و حقوقی شرکت عمران، رئیس اداره ورزش و جوانان پردیس و بومهن و رؤسای هیئت‌های ورزشی شهرستان حضور داشتند و در مورد مسائل مختلف مربوط به توسعه ورزش در پردیس بحث و تبادل نظر شد.

مدیرعامل شرکت عمران با اشاره به ضرورت توسعه سرانه‌های ورزشی در شهر پردیس، برنامه‌های این شرکت در این بخش را تشریح کرد. هدایت اعلام کرد که شرکت عمران آمادگی کامل جهت حمایت از سرمایه‌گذاران برای پیشرفت ورزش شهر پردیس را دارد. او مشارکت با بخش خصوصی برای ساخت مراکز محلات را برنامه مهم این شرکت برای ساخت مراکز روبنایی از جمله فضاهای ورزشی دانست. با اعلام هدایت، در این روش زمین به عنوان آورده شرکت عمران در اختیار سرمایه‌گذار قرار داده می‌شود و پروژه‌ها با هزینه بخش خصوصی ساخته می‌شود.

او همچنین اعلام کرد برای افزایش سرانه فضاهای ورزشی، مصوبه‌ای از مجمع شرکت عمران اخذ شده است و به زودی عملیات ساخت 10 زمین چمن مصنوعی در فازهای مختلف پردیس آغاز خواهد شد. هدایت از افتتاح مجتمع فرهنگی ورزشی آتلانتیس (رویای شرق سابق) نیز در ماه‌های آتی خبر داد. او در پایان از واگذاری زمین به فدراسیون جهانی ورزش‌های زورخانه‌ای خبر داد که در مراحل نهایی به سر می‌برد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=20292
کد خبر
20292