به زودی فازهای مسکن مهر از دو شهید گمنام دفاع مقدس در این مقبره‌ها میزبانی خواهند کرد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ با پیگیری‌های مشترک شرکت عمران، فرمانداری و سپاه پاسداران پردیس، ظهر امروز کلنگ ساخت دو مقبره شهدا در فازهای 8 و 11 به زمین خورد. این مقبره‌ها به زودی میزبان دو شهید گمنام خواهند بود. این مراسم با حضور فرماندار، امام جمعه، مدیرعامل شرکت عمران، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، شهردار و رئیس شورای شهر و جمعی از مسئولین شهرستان پردیس در بوستان بنفشه فاز 8 برگزار شد.

مدیرعامل شرکت عمران در حاشیه کلنگ‌زنی این مقبره از هزینه 2 میلیاردی از منابع داخلی برای ساخت خبر داد و اعلام کرد با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته ظرف مدت زمان کوتاهی این دو مقبره تکمیل خواهد شد. دکتر هدایت همچنین از نهایی شدن واگذاری تمامی مراکز محلات به صورت مشارکتی یا پیمانکاری تا پایان سال جاری خبر داد. این مراکز محلات شامل پارک، مسجد، مدرسه، فضای سبز و … خواهد بود.

امام جمعه شهرستان پردیس نیز ضمن تشکر از نگاه فرهنگی و دینی مدیرعامل شرکت عمران و همچنین پیگیری‌های فرمانده سپاه پاسداران شهرستان، ابراز امیدواری کرد تا به زودی شاهد تکمیل ساخت این دو مقبره باشیم. حجت الاسلام والمسلمین حسینی بهترین وسیله رسیدن به خدا را پیروی از شهدا و ارزش‌های آن‌ها و همچنین روش و منش آن‌ها خواند.

در ادامه فرمانده سپاه پاسداران شهرستان پردیس به صحبت پرداخت و نگاه مثبت مدیرعامل شرکت عمران و فرماندار پردیس را عامل مهمی برای ادامه ساخت چنین پروژه‌هایی در پردیس دانست. سرگرد حمزه‌خانی خبر داد پیگیری‌های ادامه پیدا خواهد کرد تا به زودی پس از تکمیل مقبره در فاز 8، این المان به عنوان نماد این فاز شناخته شود. همچنین فرماندار پردیس نیز در حاشیه کلنگ‌زنی، ساخت این مقبره‌ها را منشا ترویج معارف دینی، ارزش‌های انقلابی و پایگاه وحدت در این منطقه دانست.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=22105
کد خبر
22105