عصر امروز دوشنبه 22 اردیبهشت ماه کلنگ ساخت 5 بازارچه کوچک جدید در فاز 8 به زمین خورد تا به زودی شاهد تکمیل و بهره‌برداری این مراکز در فاز 8 نیز باشیم.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ ایجاد شرایط دسترسی آسان به خدمات اولیه مایحتاج روزانه زندگی در فازهای مسکن مهر یکی از برنامه‌هایی است که شرکت عمران از سال گذشته در برنامه دارد و در همین راستا در سال قبل عملیات احداث و راه اندازی نانوایی و سوپرمارکت در فازهای 5 و 9 به انجام رسید.

پس از پایان ساخت این مراکز در فازهای 5 و 9، عصر امروز دوشنبه 22 اردیبهشت ماه کلنگ ساخت 5 بازارچه کوچک جدید در فاز 8 توسط مهندس گودرزی (عضو هیئت مدیره و معاون اداری، مالی و بودجه شرکت عمران) به زمین خورد تا به زودی شاهد تکمیل و بهره‌برداری این مراکز در فاز 8 نیز باشیم.

عضو هیئت مدیره و معاون اداری، مالی و بودجه شرکت عمران در این باره گفت: با توجه به افزایش بار جمعیتی در فازهای مسکن مهر به ویژه در فاز 8 و این که ساختمان‌های تجاری و پروژه‌های مشارکتی همچنان در دست ساخت قرار دارند، این مراکز به صورت بازارچه‌های کوچک و 5 سوله 120 متری در فاز 8 در زمانی کوتاه احداث خواهند شد.

این سازه‌ها که به صورت سبک ساخته می‌شوند، خدماتی از جمله نانوایی، میوه فروشی و سوپرمارکت را به ساکنین ارائه خواهند نمود. گودرزی جمع‌آوری تمامی دکه‌ها در فازهای مسکن مهر که باعث تغییر سیمای شهری در این فازها شده است را نیز یکی از دیگر اهداف ساخت این پروژه‌ها به صورت سازه‌های سبک برشمرد.

به گفته عضو هیئت مدیره شرکت عمران، تحویل سریع‌تر فازهای 5، 8، 9 و 11 مسکن مهر به شهرداری نیز یکی از دیگر برنامه‌هایی است که این شرکت در ماه‌های گذشته به صورت جدی پیگیر آن بوده است و طی چندین جلسه ای که با شورای شهر و شهرداری پردیس برگزار شد، اکنون در شرف محقق شدن آن هستیم.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=22589
کد خبر
22589