با مشارکت سازندگان مسکن مهر در این اقدام خیرخواهانه، نزدیک به 5 میلیارد ریال وجه نقد جمع‌آوری شد که قرار است به زودی جهت تهیه نوشت‌افزار، میز و صندلی و کمک به سایر مسائل مورد نیاز جهت توسعه بنای مدارس هزینه شود.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ ساخت و تحویل پروژه‌های روبنایی از جمله مدارس در فازهای مسکن مهر، یکی از اولویت‌های مهمی است که شرکت عمران با انتخاب پیمانکار یا تهیه بسته‌های مشارکتی در قالب مراکز محلات، توجه ویژه‌ای به آن دارد. با اعلام مدیرعامل شرکت عمران تمامی بسته‌های مشارکتی مراکز محلات باقی‌مانده شامل مدرسه، مسجد، پارک و … تا پایان سال جاری نهایی و سازنده انتخاب خواهد شد.

با پیگیری‌های شرکت عمران تاکنون مدارس زیادی در فازهای مسکن مهر به ویژه 8 و 11 ساخته و تحویل اداره آموزش و پرورش شهرستان شده است. با توجه به این‌که مسئولیت تجهیز و بهره‌برداری از این مدارس برعهده سازمان نوسازی مدارس و اداره آموزش و پرورش است، با دعوت شرکت عمران از سازندگان مسکن مهر، برای کمک به تجهیز مدارس در پردیس دعوت شد.

این جلسه که با حضور مدیرعامل شرکت عمران، معاون سیاسی فرمانداری، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان و تعدادی زیادی از سازندگان مسکن مهر برگزار شد، به لزوم تجهیز کامل مدارس تازه‌ساخت جهت استفاده از دانش‌آموزان ساکن در فازهای جدید تاکید شد. با مشارکت سازندگان مسکن مهر در این اقدام خیرخواهانه، نزدیک به 5 میلیارد ریال وجه نقد جمع‌آوری شد که قرار است به زودی جهت تهیه نوشت‌افزار، میز و صندلی و کمک به سایر مسائل مورد نیاز جهت توسعه بنای مدارس هزینه شود.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=22109
کد خبر
22109