مقرر شد به زودی آزمون فنی برای تمامی مهندسین ناظر پروژه‌های عمرانی مشغول به کار در شرکت‌های مهندسین مشاور مستقر در فازهای مسکن مهر پردیس برگزار شود.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ با توجه به حجم بالای عملیات اجرایی در شرکت عمران پردیس و تصمیم مدیرعامل شرکت و تفویض اختیارات محوله به معاونت فنی و اجرایی (دکترشهرکی) و دستور پیگیری مطالبات قانونی پرسنل مشاورین؛ و حسب تاکیدات نائب رییس هیئت مدیره (مهندس نظری نیا) در این خصوص؛ براساس هماهنگی به عمل آمده نخستین جلسه پایش از سری جلسات مشترک با مهندسین مشاور با مدیرعامل، هیئت مدیره و مدیر پروژه مهندسین مشاور فرآیند معماری (دستگاه نظارت فاز 5 و 9 جدید و9 قدیم) در محل سالن جلسات شرکت عمران به مدیریت معاونت فنی اجرایی و با حضور مدیران ادارات فنی اجرایی پیمان و رسیدگی، مدیران طرح فازهای 5 و 9 جدید و ۹قدیم وکارشناسان حوزه معاونت فنی اجرایی شرکت عمران برگزارگردید.

در این جلسه ضمن تشکر از زحمات و تلاش‌های مجموعه این مهندسین مشاور، درخصوص موارد مربوطه بحث و تبادل نظر صورت پذیرفت. در این راستا مقرر شد به زودی آزمون فنی برای تمامی مهندسین ناظر پروژه‌های عمرانی مشغول به کار در شرکت‌های مهندسین مشاور مستقر در فازهای مسکن مهر پردیس برگزار و ارزیابی ویژه‌ای جهت ارتقاء فنی، دانش و غربالگری نیروهای مشاورین جهت بررسی صلاحیت شاغلین و استعلام مدارک دانشگاهی کلیه پرسنل مشاورین شاغل در شهرجدید پردیس صورت پذیرد.

همچنین مقرر شد کلیه دریافتی‌های مالی پرسنل مشاور با رعایت حقوق کامل مهندسین، تماما مطابق آیتم‌های درج شده در ردیف صورت وضعیت کارکرد، پس از کسر کسورات قانونی به همکاران مشاور پرداخت شود. در پایان هماهنگی جهت ابلاغ چارت سازمانی مشاور و بهبود فرآیند رسیدگی به صورت وضعیت کارکرد این مهندسین مشاور صورت گرفت.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=21794
کد خبر
21794