این قطعه زمین به مساحت 1300 متر مربع و با هزینه‌ای بالغ بر 800 میلیون تومان به منظور آماده‌سازی از جانب شرکت عمران در اختیار اداره و رزش و جوانان شهرستان پردیس قرار گرفته است تا به زودی شاهد تکمیل این پروژه جهت استفاده از جوانان شهر پردیس باشیم.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ صبح امروز یک‌شنبه 10 آذرماه 98 با حضور فرماندار پردیس، دکتر موسوی نماینده مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل شرکت عمران، رئیس اداره ورزش و جوانان پردیس و منتخبین فاز 8 و اعضا شورای جوانان پردیس، کلنگ احداث اولین خانه جوان شهرستان پردیس به زمین خورد.

این قطعه زمین به مساحت 1300 متر مربع و با هزینه‌ای بالغ بر 800 میلیون تومان به منظور آماده‌سازی از جانب شرکت عمران در اختیار اداره و رزش و جوانان شهرستان پردیس قرار گرفته است تا به زودی شاهد تکمیل این پروژه جهت استفاده از جوانان شهر پردیس باشیم. با توجه به برآورد صورت گرفته این پروژه در سال 98 و هزینه 2.8 میلیارد تومان به بهره‌برداری خواهد رسید.

در حاشیه این آئین، دکتر موسوی نماینده مجلس شورای اسلامی و رئیس فراکسیون جوانان از تلاش‌های صورت گرفته در تکمیل پروژه‌های مسکن مهر از وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران تقدیر کرد. موسوی اعلام کرد که در دیدارهای مردمی یک سال گذشته نیز مردم و متقاضیان مسکن مهر در پردیس قدردان این زحمات بوده‌اند و او نیز به نمایندگی از شهروندان و ساکنین آینده پردیس از دکتر اسلامی و دکتر هدایت سپاس‌گذاری کرد. رئیس فراکسیون جوانان همچنین از کمک جهت پیگیری‌ها برای اخذ مصوبه نهایی وام هزار میلیارد تومانی در قالب تبصره 8 قانون بودجه برای تکمیل پروژه‌های مسکن مهر خبر داد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=21967
کد خبر
21967