با هماهنگی‌های اداره خدمات شهری شرکت عمران، تعداد 3000 اصله نهال میان مدیران بلوک فازهای مختلف مسکن مهر توزیع شد تا جهت کاشت در اختیار ساکنین محترم قرار بگیرد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ هم‌زمان با شروع هفته درخت‌کاری و منابع طبیعی، صبح امروز با حضور امام جمعه، فرماندار، مدیرعامل شرکت عمران و منتخب نمایندگان فاز 8، آئین کاشت نهال در بوستان بنفشه فاز 8 برگزار شد. همچنین با هماهنگی‌های اداره خدمات شهری شرکت عمران، تعداد 3000 اصله نهال میان مدیران بلوک فازهای مختلف مسکن مهر توزیع شد تا جهت کاشت در اختیار ساکنین محترم قرار بگیرد. صحبت‌های امام جمعه، فرماندار و مدیرعامل شرکت عمران در حاشیه برگزاری این آئین را می‌خوانید:

حجت الاسلام والمسلمین حسینی، امام جمعه شهرستان پردیس:
از دکتر رضایی و دکتر هدایت تقدیر می‌نمایم که زمینه این کار را فراهم آوردند. درخت‌کاری یک عمل مستحب و عبادی است که خداوند توفیق داد تا امروز آن را بجا بیاوریم. غرس نهال، زیستن و رشد را به ما درس می‌دهد. امام صادق می‌فرمایند ثواب و منفعت در شش مورد تا آخرت هم تداوم دارد که یکی از آن‌ها کاشتن درخت است و امیدواریم خداوند در آن دنیا نیز از ما قبول بفرمایند و ثواب ببریم. درخت‌کاری آثار دیگری نیز دارد و امیدواریم بتوانیم خیلی از مشکلات و گرفتاری‌های نشات گرفته از آلودگی‌ها را هم با درخت‌کاری رفع کنیم.

دکتر رضایی، فرماندار شهرستان پردیس:
درخت نماد زندگی است و در عصر ما یکی از چالش‌های مهم زندگی، حفظ محیط زیست است. برای رفع این چالش‌ها یکی از بهترین راه‌ها توسعه فضای سبز است. سرانه فضای سبز در شهرستان پردیس تقریبا 1.5 برابر میانگین کشور است اما ممکن است با استقرار جمعیت در فازهای مسکن مهر این میانگین کم‌تر شود. موضوعی که اکنون باید مورد توجه باشد، توسعه فضای سبز در فازهای مسکن مهر است و شهرداری نیز باید پس از تحویل این کار را با سرعت بیشتری ادامه دهد تا بتوانیم یک محیط زیبا و سالم برای زندگی مردم در این مناطق را داشته باشیم.

دکتر هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس:
امروز درخت‌کاری را در همه فازهای مسکن مهر داشتیم و تعداد 3000 اصله نهال میان ساکنین در همه فازهای مسکن مهر توزیع شده است. در خرداد ماه سال آینده حدود 5100 واحد مسکن مهر در فاز 8 و به طور کلی 15000 واحد افتتاح خواهیم داشت. در کنار برنامه‌ریزی برای تکمیل واحدهای مسکن مهر، توسعه فضاهای سبز، روبناها و زیرساخت‌ها نیز جزو اولویت‌های شرکت عمران است و پیشبینی می‌کنیم که بخش زیادی از این فضاها را امسال وسال آینده تکمیل کنیم و در اختیار مالکین محترم قرار دهیم. امیدواریم با کمک همه بتوانیم در توسعه همه جانبه شهر پردیس و فراهم نمودن محیط زیست با کیفیت و سرزنده برای ساکنین محترم موفق باشیم.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=22344
کد خبر
22344