شرکت عمران نیز با تمام قوا در کنار سایر دستگاه‌ها در حال خدمت‌رسانی است و از گذشته نیز تعامل با مردم سرلوحه کارهای این شرکت بوده و از این پس نیز به همین منوال ادامه خواهد داشت.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ برگزاری قرارگاه خدمت‌رسانی به مردم به صورت محله به محله ابتکاری است که از مدت‌ها پیش شروع شده و با حضور مسئولین اجرایی دستگاه‌های مختلف، بسیاری از مشکلات شهروندان پردیس شناسایی شده و گام‌های مهمی جهت حل مشکلات مهم مردم برداشته شده.

این قرارگاه روز دوشنبه 24 آبان ماه به فاز 9 پردیس رسید و با حضور فرماندار، امام جمعه، عضو هیئت مدیره شرکت عمران، فرمانده سپاه، فرمانده نیروی انتظامی، رئیس سازمان نظام مهندسی و … مشکلات ساکنین فاز 9 قدیم پردیس در مسجد جواد الائمه بررسی شد.

عضو هیئت مدیره شرکت عمران پردیس، با موثر خواندن برگزاری میز خدمت محله‌ای، از حضور تمامی مسئولین شهرستان در میدان خدمت‌ به مردم خبر داد. دکتر پیرفرشی اعلام کرد که شرکت عمران نیز با تمام قوا در کنار سایر دستگاه‌ها در حال خدمت‌رسانی است و از گذشته نیز تعامل با مردم سرلوحه کارهای این شرکت بوده و از این پس نیز به همین منوال ادامه خواهد داشت.

به گفته پیرفرشی، تاکنون بخش زیادی از واحدهای مسکن مهر به مالکان تحویل داده شده و با تلاش‌ مستمر شرکت عمران، بخش‌های باقیمانده نیز به تدریج در حال تحویل است. به همین صورت مشکلات ساکنین در فازهای مختلف نیز شناسایی می‌شود و در اسرع وقت برطرف خواهد شد.

عضو هیئت مدیره شرکت عمران در پایان از اجرای هم‌زمان تعداد زیادی از پروژه‌های روبنایی فازهای مختلف خبر داد که به زودی تکمیل خواهند شد و در دسترس شهروندان قرار خواهد گرفت.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=25272
کد خبر
25272