نشست مدیر عامل، اعضای و هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید پردیس با اعضای هیئت مدیره شرکت‌ مادر تخصصی و مدیران شرکت کوزو در دفتر مدیریت فاز 11 برگزار شد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ دکتر هدایت در ابتدای این نشست گفت:4000 واحد در فاز 11 برای افتتاح آماده می‌شود و برنامه‌ریزی لازم برای اتمام زون 1 در آینده نزدیک انجام شده است. هدایت تاکید کرد، آماده‌سازی و محوطه‌سازی عمده فعالیت‌هایی است که در این پروژه زمان‌بر است که بیشترین ظرفیت ما در این حوزه به کار گرفته شده است.

سپس گزارشی از میزان پیشرفت پروژه ها به اطلاع حاضرین رسید که معضل تاخیر در آب‌رسانی فاز 11 به دلیل وجود معارض منابع طبیعی در این گزارش کاملاً مشهود بود. در ادامه دکتر رحیمی، عضو هیئت مدیره مادر تخصصی عمران شهرهای جدید، خواستار ارائه برنامه دقیق زمان‌بندی افتتاح و تکمیل پروژه‌ها شد و عنوان داشت که هم اکنون شرکت عمران محدودیت مالی ندارد که لازم است‌ شرکت کوزو از برنامه زمان‌بندی جلوتر باشد. او با توجه به گستردگی عملیات در فاز 11 خواستار ایجاد یک واحد کنترل پروژه دقیق برای این فاز شد که دارای یک زمان‌بندی دقیق با اولویت ارائه گزارش اهداف پیش‌رو باشد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=20049
کد خبر
20049