معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید با حضور در پردیس روند پیشرفت پروژه‌های عمرانی را بررسی کرد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ به منظور پیگیری و بررسی آخرین وضعیت پیشرفت پروژه‌های عمرانی در پردیس، صبح امروز چهارشنبه 19 تیرماه 98 نشستی در محل شرکت عمران با حضور مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید، اعضای مجمع شرکت مادر، مدیرعامل شرکت عمران پردیس، اعضای هئیت مدیره و معاونین شرکت عمران و مدیران طرح کلیه فازها برگزار شد.

در ابتدای این نشست مدیران طرح فازهای مسکن مهر به تفکیک گزارشی دقیق از میزان عملیات‌های انجام شده در 6 ماه اخیر و پیشرفت پروژها در بخش‌های ساخت، آماده‌سازی و محوطه‌سازی ارائه کردند. در ادامه مشاور عالی مدیرعامل شرکت عمران از وضعیت کارگزاری مسکن مهر و تخصیص واحدها و تحویل قراردادها به اعضای مجمع شرکت مادر ارائه داد. پیرفرشی همچنین خبر از استقبال چشم‌گیر فروش نقدی عرصه با اعمال تخفیفات داد که باعث خواهد شد تا منابع نقدی خوبی به پروژه‌ها تزریق شود.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس نیز با اشاره به پیشرفت خوب پروژه‌ها در تمام فازها از پیگیری‌های جدید شرکت برای خرید نصبیات پروژه‌ها خبر داد و گفت بخش عمده‌ای از نصبیات با توافق شرکت‌های تولیدی داخلی در حال خرید می‌باشد. استفاده حداکثری از فرصت باقی‌مانده در فصل کاری برای تکمیل محوطه‌سازی‌ و آماده‌سازی پروژه‌ها موضوع مهم دیگری بود که هدایت به آن اشاره کرد و اعلام کرد که طبق برنامه تا پایان سال تمامی معابر و اصلی فاز 5 و 9 جدید کامل خواهند شد و در فاز 11 نیز عملیات محوطه‌سازی به زودی سرعت بیشتری پیدا خواهد کرد.

در پایان معاون وزیر راه و شهرسازی به صحبت پرداخت و از نگاه ویژه شرکت مادر به موضوعات پردیس و تسهیل سریع امور مربوط به این شهر در مجمع شرکت مادر خبر داد. او روند تکمیل پروژه‌های مسکن مهر پردیس را عامل افزایش امیدواری در فضای عمومی دانست و از ضرورت تامین خدمات سریع روبنایی و ایجاد امکانات رفاهی برای ساکنین گفت. طاهرخانی روند فروش عرصه در پردیس را مثبت ارزیابی کرد و گفت این موضوع باعث ایجاد درآمدی پایدار برای تزریق منابع به پروژه‌ها خواهد شد. معاون وزیر راه و شهرسازی از تصویب افزایش تسهیلات مسکن مهر در شورای پول و اعتبار خبر داد و گفت باید به صورت هدفمند تزریق اعتبارات صورت بگیرد تا بتوان به زودی پرونده مسکن مهر را بست. او همچنین برنامه اقدام ملی در تولید و عرضه مسکن مهر را اولویت جدی وزارت راه و شهرسازی دانست و خواستار حساسیت بیشتر در پیگیری‌ شروع ساخت پروژه‌ها شد.

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید پس از این جلسه به همراه اعضای مجمع و مدیرعامل شرکت عمران بازدیدی از کلیه فازهای مسکن مهر پردیس به عمل آورد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=18898
کد خبر
18898