مهندس رحمانی در پایان این بازدید ابراز امیدواری کرد که بتوان با تحویل واحدهای افتتاحیه آتی در روزهای آینده، بتوان شاهد افزایش رفاه و بهبود کیفیت زندگی برای ساکنین بود.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ با تلاش‌های شبانه‌روزی و پیگیری‌های صورت گرفته، اکنون بخش عمده لیست افتتاحات مسکن مهر در پردیس تکمیل شده و بسیاری از این واحدها آماده تحویل به مالکان می‌باشد. در همین راستا و پیرو بازدیدهای هفتگی اعضا هیئت مدیره و مدیران کل شهرهای جدید از وضعیت پروژه‌های افتتاحی، صبح امروز با حضور مهندس رحمانی، آخرین روند تکمیل باقی‌مانده پروژه‌ها به صورت میدانی بررسی شد.

عضو هیئت مدیره شرکت مادر و مدیرکل توسعه امور مسکن ابتدا در نشستی با حضور مدیرعامل و اعضا هیئت مدیره شرکت عمران، آخرین وضعیت فروش اقساطی و تکمیل پروژه‌های لیست افتتاح پیش رو را مورد بررسی قرار دارند و سپس به صورت میدانی از وضعیت پروژه‌ها بازدید نمودند.

بازدید از پروژه مشارکتی رز فاز 1، پروژه بتن نما مستحکم فاز 5 شمالی، پروژه آرنوسار فاز 5 شمالی، پروژه آرشام فاز 9 جدید، پروژه رضویه فاز 9 قدیم، زون 3 فاز 11 و همچنین اراضی 97 هکتاری طرح اقدام ملی از جمله پروژه‌هایی بود که توسط عضو هیئت مدیره شرکت مادر مورد بازدید قرار گرفت. مهندس رحمانی ضمن اعلام رضایت از تکمیل پروژه‌ها و افزایش روند اجرایی به مرور زمان در سال جاری، از بکارگیری تمامی ظرفیت‌ها برای آماده‌شدن حدود 13500 واحد و رفع برخی از نواقص جزیی باقی‌مانده ظرف هفته آینده خبر داد.

با اعلام عضو هیئت مدیره شرکت مادر، برگزاری افتتاحیه پیش رو با حضور ریاست جمهور و مقام عالی وزارت راه و شهرسازی می‌باشد که علاوه بر افتتاح واحدهای مسکن مهر، حدود 2 هزار واحد طرح اقدام ملی در شهرهای جدید نیز افتتاح خواهد شد. مهندس رحمانی در پایان این بازدید ابراز امیدواری کرد که بتوان با تحویل واحدهای افتتاحیه آتی در روزهای آینده، بتوان شاهد افزایش رفاه و بهبود کیفیت زندگی برای ساکنین بود.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=23263
کد خبر
23263