روز خبرنگار فرصتی ارزشمند و گران‌بهایی است برای پاسداشت مقام شامخ تمامی انسان‌های فرهیخته‌ای که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه، جان خود را تقدیم انقلاب کردند.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ در آستانه 17 مرداد ماه به عنوان روز خبرنگار، دکتر هدایت با صدور پیامی از زحمات‌کشان اصحاب رسانه تقدیر کرد. متن این پیام به شرح زیر است:

روز خبرنگار فرصتی ارزشمند و گران‌بهایی است برای پاسداشت مقام شامخ تمامی انسان‌های فرهیخته‌ای که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه، جان خود را تقدیم انقلاب کردند. طلایه داران راستین خدمت به نظام خبررسانی در جمهوری اسلامی ایران همواره سعی بر آن داشته‌اند که با تلاش وافر، جهان را با هاله‌ای از قداست در هم آمیزند و رسالت خطیر آگاه‌سازی و تنویر افکار عمومی و جلب مشارکت‌های مردمی را برای حصول اهداف اجتماعی برعهده گیرند.

اطلاع‌رسانی دقیق و به‌موقع از مباحث مهم اقصادی در حوزه راه و شهرسازی و با نگاهی ویژه به موضوعات گستره پروژه‌های عمرانی در شهر جدید پردیس، موضوعی بوده که همواره در خبرگزاری‌های مختلف کشور شاهد آن بوده‌ایم. اینجانب بر خود لازم می‌دانم ضمن ارج نهادن به جایگاه ارزشمند خبرنگاران، اصحاب رسانه و جامعه بزرگ اطلاع‌رسانی، مراتب قدردانی و سپاس شرکت عمران شهر جدید پردیس را از این قشر متعهد به عنوان وجدان بیدار جامعه به عرض برسانم. روز خبرنگار را به دلاوران خستگی ناپذیر تبریک می‌گویم و توفیق و سلامتی شما عزیزان را از خداوند متعال خواهانم.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=20189
کد خبر
20189