با وجود سرمای هوا و بارش برف و باران در روزهای گذشته، از حجم فعالیت‌ها در سایت‌های مختلف فاز 11 کاسته نشده و با توجه به لزوم تحویل باقیمانده بلوک‌ها در این پروژه 33 هزار واحدی، مقرر شد با تمام توان در تمامی جبهه‌ها فعالیت‌ها با قدرت ادامه داشته باشد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ صبح امروز 9 دی ماه 99، بازدید دکتر هدایت به همراه دکتر پیرفرشی و مهندس نظری‌نیا (اعضای هیئت مدیره شرکت عمران)، معاون فنی و اجرایی شرکت عمران و همچنین مشاور عالی فنی اجرایی و مدیر راهبری عملیات اجرایی، مدیران طرح، مشاورین فاز 11 و مدیرعامل و مدیران شرکت عمران کوزو از آخرین وضعیت عملیات‌های مختلف اجرایی در زون‌های 2 و 3 فاز 11 صورت گرفت.

در این بازدید مفصل آخرین وضعیت پروژه‌ها در بخش‌های آماده‌سازی و محوطه‌سازی به ویژه اجرای دیوارهای حائل بازدید به عمل آمد و با توجه به فصل سرد کاری، مقرر شد با همه توان باقیمانده عملیات‌ها تکمیل شود و واحدهای آماده‌شده به مالکان تحویل داه شود.

بعد از بازدید دو ساعته از پروژه‌های فاز 11، جلسه دو ساعته‌ای نیز با محوریت تصمیم‌گیری و جمع‌بندی صورتجلسه تکمیل باقیمانده تمامی عملیات‌های مختلف برگزار شد تا امروز در برنامه‌ای 4 ساعته بسیاری از موضوعات و مسائل فاز 11 حل و فصل شود.

با توجه به این نشسست مقرر شد شرکت کوزو سریعا نواقص باقیمانده پروژه‌های افتتاحی را رفع نماید و طبق برنامه زمان‌بندی که اعلام خواهد شد، بلوک‌های تکمیل شده را تا هفته‌های آینده تحویل مالکان دهد. تکمیل دیوارهای حائل و محوطه‌سازی و آماده‌سازی باقیمانده و همچنین خرید نصبیات باقیمانده بلوک‌های زون 2 و 3 از دیگر موضوعات اصلی مورد بحث در این نشست بود.

گفتنی است با وجود سرمای هوا و بارش برف و باران در روزهای گذشته، از حجم فعالیت‌ها در سایت‌های مختلف فاز 11 کاسته نشده و با توجه به لزوم تحویل باقیمانده بلوک‌ها در این پروژه 33 هزار واحدی، مقرر شد با تمام توان در تمامی جبهه‌ها فعالیت‌ها با قدرت ادامه داشته باشد. مدیرعامل شرکت کوزو نیز وعده داد به زودی تحویل تمامی 110 بلوک افتتاح‌شده طبق برنامه مشخص به پایان خواهد رسید و پس از آن نیز باقیمانده بلوک‌های افتتاح نشده نیز تکمیل و تحویل داده خواهد شد تا به زودی شاهد اتمام این پروژه بزرگ در شهر جدید پردیس باشیم.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=23730
کد خبر
23730