با اعلام معاون وزیر راه و شهرسازی،شرایط فعلی کشور هم باعث نشد از حجم فعالیت‌ها در پردیس کاسته شود و این که تا این حد پروژه‌ها در همه حوزه‌ها فعال باشد، بسیار مهم است.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ هم‌زمان با افزایش حجم فعالیت‌های عمرانی پردیس در هفته‌های اخیر سال جاری، صبح امروز مهندس طاهرخانی (معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید) به همراه اعضای مجمع و مدیران کل شرکت مادر بازدید پنج ساعته جامعی از بخش‌های مختلف ساخت، محوطه‌سازی و آماده‌سازی مسکن مهر در فازهای 8، 5، 9 و 11 و همچنین پروژه‌های زیرساختی و آماده‌سازی اراضی طرح اقدام ملی در پردیس به عمل آوردند.

معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن رضایت از فعال بودن تمامی بخش‌های پروژه‌های مسکن مهر پردیس، شرایط فعلی کشور با توجه به درگیری با ویروس کرونا را منحصر به فرد توصیف کرد. او ادامه داد که این شرایط هم باعث نشد از حجم فعالیت‌ها در پردیس کاسته شود و این که تا این حد پروژه‌ها در همه حوزه‌ها فعال باشد، بسیار مهم است.

تمرکز بر زیرساخت‌ها و تکمیل محوطه‌سازی و آماده‌سازی مسکن مهر جهت ایجاد محیط مناسب سکونت یکی از مواردی بود که مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید به آن اشاره داشت. با توجه به بازدیدهای صورت گرفته و صحبت‌های مهندس طاهرخانی، بخش عمده ساخت ابنیه در حال اتمام است یا به پایان رسیده اما مسئله اصلی تامین زیرساخت‌ها و همچنین ایجاد دیوارهای حائل است که خوشبختانه این مهم با حداکثر ظرفیت در پردیس در حال انجام است.

همچنین مهندس طاهرخانی بازدیدی از تمامی پروژه‌های آماده‌سازی اراضی طرح اقدام ملی پردیس در فازهای 4، 9 و 11 داشتند. او در این خصوص بیان داشت: یکی از تفاوت‌های اصلی مسکن مهر و اقدام ملی در این است که در طرح اقدام ملی ابتدا آماده‌سازی و زیرساخت‌ها را شروع کردیم و سپس بخش ساخت آغاز خواهد شد که این موضوع بسیار کمک می‌کند تا سریع‌تر پروژه‌ها را تکمیل کنیم.

با اعلام معاون وزیر راه و شهرسازی، زیرساخت‌های پروژه‌های اقدام ملی در پردیس تقریبا آماده است و پس از اتمام مراحل فراخوان و انتخاب سازندگان، عملیات بخش ساخت در پردیس شروع می‌شود که با توجه به تلاش‌های صورت گرفته، آن‌ها درگیر زمان جهت آماده‌سازی و خاکبرداری نخواهند بود.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=22634
کد خبر
22634