تاکنون مسجد امام رضا (ع) فاز 8، مسجد حضرت محمد رسوال الله (ص) فاز 11 و مسجد المهدی (عج) فاز 5 توسط شرکت عمران به بهره‌برداری رسیده و مورد استفاده ساکنین این فازها قرار گرفته است.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ تامین خدمات زندگی در فازهای مسکن مهر پردیس یکی از موضوعات ویژه مورد توجه شرکت عمران است که در سال جاری و در قالب بسته‌های مشارکتی مختلف، این موضوع در اولویت جدی این شرکت قرار دارد.

ساخت اماکن روبنایی در قالب پروژه‌های آموزشی، مذهبی، درمانی، تجاری، فضای سبز، انتظامی و … به صورت مشارکت با بخش خصوص در ماه‌های گذشته آغاز شده و پیشبینی می‌شود تا سال آینده با تکمیل این اماکن، بخش عمده‌ای از موضوعات مربوط به خدمات مورد نیاز شهروندان در فازهای 5، 8، 9 و 11 تامین گردد.

در همین راستا و با حضور امام جمعه شهرستان پردیس، بازدید متفاوت و ویژه‌ای از روند اجرایی پروژه‌های مذهبی در شهر جدید پردیس به عمل آمد. در این بازدید حجت االاسلام والمسلمین حسینی به همراه دکتر هدایت و دکتر پیرفرشی ضمن بازدید از فازهای مختلف، اوضاع پیشرفت ساخت مساجد در فازهای 5، 8، 9 و 11 را بررسی نموند.

گفتنی است تاکنون مسجد امام رضا (ع) فاز 8، مسجد حضرت محمد رسوال الله (ص) فاز 11 و مسجد المهدی (عج) فاز 5 توسط شرکت عمران به بهره‌برداری رسیده و مورد استفاده ساکنین این فازها قرار گرفته است. همچنین 5 مسجد دیگر نیز در فازهای مسکن مهر در حال ساخت می‌باشد که در این بازدید، رفع نواقص باقیمانده جهت بهره‌برداری مورد تاکید مدیرعامل شرکت عمران و امام جمعه شهرستان قرار گرفت. علاوه بر این 6 مسجد دیگر نیز در قالب بسته‌های مشارکتی ساخته خواهند شد تا به زودی و در سال 1400، شهر پردیس صاحب 14 مسجد جدید باشد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=23585
کد خبر
23585