عصر امروز چهارشنبه 10 مهرماه 98، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید از فاز 11 پردیس بازدید کرد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ در این بازدید مدیرعامل و معاون فنی اجرایی شرکت عمران، مدیران شرکت مادر تخصصی و مدیرعامل شرکت کوزو نیز مهندس طاهرخانی را همراهی کردند. مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید از ایستگاه پمپاژ آب شرب، عملیات اجرایی تقاطع غیر هم سطح، وضعیت پروژه‌های افتتاح آتی و کارخانه آسفالت شرکت کوزو بازدید کرد.

ایستگاه پمپاژ آب شرب
این ایستگاه با هزینه بالغ بر 100 میلیارد ریال در مراحل نهایی اتمام پروژه قرار دارد و با بهره‌برداری آن هیچ مشکلی بابت پمپاژ آب شرب در فاز 11 وجود نخواهد داشت. در این بازدید نحوه کار این ایستگاه برای معاون وزیر راه و شهرسازی شرح داده شد و اعلام شد که با توجه به نصب دیزل ژنراتور، حتی در مواقع قطعی برق نیز مشکلی بابت تامین آب شرب ساکنین فاز 11 وجود نخواهد داشت.

تقاطع غیر هم سطح
این تقاطع جهت پخش بار ترافیکی و تسریع در عبور و مرور ساکنین فاز 11 و با مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) مشغول ساخت می‌باشد. با ساخت این تقاطع، دسترسی زون‌های 2 و 3 به زون‌های 4 و 5 تسهیل خواهد شد.

کارخانه آسفالت شرکت کوزو
کارخانه آسفالت کوزو جهت تسهیل و تسریع در تهیه آسفالت مورد نیاز پروژه 33 هزار واحدی فاز 11 به بهره‌برداری رسیده و مطابق با استانداردها و تاییده‌های لازم ساخته شده است. این کارخانه که از سال گذشته فعالیت خود را آغاز کرده است، با تولید روزانه میزان مورد نیاز، باعث تامین آسفالت در کل فاز 11 شده است.

پروژه‌های افتتاح آتی
در این بازدید آخرین وضعیت ساخت، آماده‌سازی و محوطه‌سازی پروژه‌های لیست افتتاح آتی در فاز 11 با حضور مدیرعامل شرکت کوزو مورد بررسی قرار گرفت. با افتتاح بیش از 4300 واحد زون 1 در افتتاح پیش رو، این زون نیز همانند زون 5 تکمیل خواهد شد. معاون وزیر راه و شهرسازی به طور ویژه تعدادی از واحدهای بلوک‌های مختلف لیست افتتاح را نیز مورد ارزیابی قرار داد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=21850
کد خبر
21850