از آخرین وضعیت پروژه‌های عمرانی و همچنین مسائل و امورات درون سازمان در شرکت عمران به عمل آمد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ نعمت اله ترکی در ابتدا از آخرین وضعیت پروژه‌های اقدام ملی در پردیس بازدید کرد و سپس با حضور در شرکت عمران، در جمع اعضای هیئت مدیره و معاونین موضوعات مهم این شرکت را مورد ارزیابی قرار داد.

دکتر هدایت ضمن تشکر از حضور معاون وزیر راه و شهرسازی در پردیس، از برگزاری افتتاح 10 هزار واحدی بهمن ماه خبر داد و اعلام کرد تمامی تلاش‌ها بر این است مابقی واحدها نیز در اوایل سال آینده و قبل از اتمام دولت تکمیل و به مردم تحویل داده شود. همچنین مدیرعامل شرکت عمران، از تعیین تکلیف همه مشکلات اساسی در پردیس خبر داد و گفت به زودی پروژه‌های بزرگ زیرساختی مترو تصفیه‌خانه فاضلاب شماره 2 نیز کلنگ‌زنی خواهند شد.

بررسی موضوعات استخدامی پرسنل، مشکلات مربوط به بیمه تامین اجتماعی، معرفی سامانه خدمات الکترونیک جهت تسهیل فرآیند امور متقاضیان و حذف حضور فیزیکی در ایام شیوع ویروس کرونا ، آخرین وضعیت حساب‌های مالی شرکت، موضوعات مالیاتی و … از جمله سایر موضوعات مورد بررسی در این نشست بود.

دکتر ترکی ضمن تشکر از اقدامات موثر شرکت عمران پردیس در حوزه خدمات الکترونیکی قول مساعد برای رسیدگی به مشکلات مالی و اداری شرکت عمران را در پیگیری از مسؤلین مربوطه را دادند.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=23624
کد خبر
23624