معاون اداری، مالی و بودجه شرکت عمران شهر جدید پردیس اقای مهندس گودرزی از مدارس اجتماع محور دره بهشت بعد از نماز مغرب و عشاء بازدید بعمل آورد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ مهندس گودرزی به منظور بررسی روند کارهای مدارس اجتماع محور و آموزشکده های این مرکز آموزشی و فرهنگی برای شروع فعالیت های مختلف مجموعه ها ی مربوطه بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران پردیس، گودرزی در جریان این بازدید چند ساعته که مهندس حاج سید جوادی مدیر خدمات شهری و مهندس رضایی نیز وی را همراهی می کرد ند از مدرسه مربوطه دیدن نمودند و از نزدیک در جریان پیشرفت این مدارس قرار گرفتند و برای پیگیری و پیشرفت این مدارس و رفع مشکلات احتمالی راهکارهایی ارائه کردند.

لازم به ذکر است در جریان این بازدید مدیر امور فرهنگی و اجتماعی در مدارس اجتماع محور سر کار خانم دکتر میر محمدی و مسئول آموزشکده های مدارس سر کار خانم مهاجر و کار آفرین دره بهشت سر کار خانم یادگاری گزارش کاملی از امور مجموعه های تحت مدیریت شان ارائه نمودند. در حاشیه این بازدید حضور فعال بسیج خواهران و دیگر مراکز اجتماعی جهت همکاری با این مجموعه فرهنگی و اجتماعی پر رنگ بود.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=21926
کد خبر
21926