«هیئت منتظران مهدی (عج)» نیز که هیئتی متشکل از هنرمندان در حوزه‌های مختلف هنر است فعالیت خود را برای محرم امسال شروع کرده‌ است

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ در حالی که فقط ۱۰ روز تا حلول ماه محرم؛ ماه خون و عزا باقی مانده است، عشاق قافله کربلا کم‌کم خود را برای برپایی هیئت‌های مذهبی آماده می‌کنند. این فعالیت‌ها هرچه به محرم نزدیکتر می‌شویم بیشتر نیز می‌شود.

«هیئت منتظران مهدی (عج)» نیز که هیئتی متشکل از هنرمندان در حوزه‌های مختلف هنر است فعالیت خود را برای محرم امسال شروع کرده‌ است اما این هیئت به دلیل حضور هنرمندان در آن ویژگیهای منحصر به فردی دارد.

این هیئت خود را برای برپایی آئین عزاداری سال ۹۸ آماده می کند و در بخش‌های هنری مختلف کارگروه دارد و در همین راستا با مساعدت‌های مدیر عامل شرکت عمران پردیس و آقای مهندس گودرزی معاون اداری، مالی و بودجه و آقای مهندس حاج سید جوادی مدیر خدمات شهری از برپایی محفل هنر های تجسمی واقعه روز عاشورا در فاز ۱۱ زون ۵ پردیس با متولی آن آقای رحیمی صحبت‌هایی داشتند که برخی موارد جهت تسریع و کمک به این موضوع دستوراتی را صادر کردند که مراتب در دستور کار خدمات شهری قرار گرفت.

معاون اداری ،مالی و بودجه  شرکت عمران سپس  به بازدید از کارگزاری مسکن مهر پرداخت و ضمن نظارت بر عملکرد پرسنل در تکریم ارباب رجوع و تلاش برای راه اندازی و تسریع امورات مراجعه کنندکان، با مسئولین واحدها راهنمایی‌های لازم را داشتند و در پایان برای همه عوامل و دست‌اندرکاران کارگزاری آرزوی سلامتی و موفقیت از درگاه خداوند متعال داشتند.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=20256
کد خبر
20256