صبح امروز جمعه 13 تیرماه دکتر هدایت در به طور مفصل از پروژه‌های فازهای 5 شمالی و جنوبی و همچنین فاز 11 بازدید به عمل آورد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ پس از بازدید مفصل روز پنج‌شنبه دکتر هدایت از پروژه‌های فاز 8، صبح امروز جمعه 13 تیرماه نیز دکتر هدایت در به طور مفصل از پروژه‌های فازهای 5 شمالی و جنوبی و همچنین فاز 11 بازدید به عمل آورد.

بازدید از روند عملیات محوطه‌سازی در پروژه‌های فاز 5 شمالی، اجرای آسفالت محله 5P1 پروژه راه ابنیه فاخر دامون فاز 5 جنوبی و آخرین وضعیت تکمیل زون‌های 2، 3 و 4 جنوبی محوریت بازدید امروز مدیرعامل شرکت عمران از فازهای مسکن مهر بود.

با اعلام دکتر هدایت با توجه به فعالیت‌های بسیار خوب در زون‌های افتتاح فاز 11، از اواخر تیرماه واحدهای آماده زون 4 جنوبی تحویل داده خواهد شد. همچنین از هفته آینده بیش از 200 دستگاه ماشین آلات سنگین به زون 2 فاز 11 اضافه می‌شود تا شاهد فعالیت بیش از 500 ماشین آلات در پروژه کوزو باشیم.

با برنامه‌‌ریزی‌های صورت گرفته از ده روز آینده آسفالت محوطه‌های فاز 5 شمالی نیز آغاز خواهد شد و تا اواسط مهرماه کل محوطه‌ها آسفالت و همچنین تمامی معابر اصلی این فاز هم تا انتهای شهریور به اتمام خواهد رسید.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=22908
کد خبر
22908