در این بازدید مهندس عربی (مدیر کل توسعه امور مسکن) و خانم نهروانیان (مدیر کل امور مالی و ذیحسابی) نیز عضو هیئت مدیره شرکت مادر را همراهی کردند.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ پس از بازدید دکتر اکبری و توکلی (دو عضو هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید) در هفته گذشته، امروز یک‌شنبه مهندس رحمانی (عضو هیئت مدیره شرکت مادر) نیز به پردیس سفر کرد به صورت میدانی آخرین تغییر و تحولات را مورد بررسی قرار داد.

بازدید از عملیات محوطه‌سازی فازهای 5، 9 و 11 و سرکشی به بخش ساخت تعدادی از پروژه‌های لیست افتتاح فاز 8 محوریت بازدید امروز مهندس رحمانی از تمامی فازهای مسکن مهر پردیس بود. در این بازدید مهندس عربی (مدیر کل توسعه امور مسکن) و خانم نهروانیان (مدیر کل امور مالی و ذیحسابی) نیز عضو هیئت مدیره شرکت مادر را همراهی کردند.

عضو هیئت مدیره شرکت مادر ضمن ابراز رضایت از روند فعالیت‌ها، بر آماده شدن واحدهای لیست افتتاح با تمامی امکانات تاکید کرد. مهندس رحمانی در گفت‌و‌گو با نماینده شرکت کوزو، خواستار افزایش فعالیت‌ها در زون 2 و همچنین اتمام باقی‌مانده محوطه‌سازی لیست افتتاح در هفته‌های آینده شد.

گفتنی است پس از تزریق بخش اول وام هزار میلیارد تومانی جهت تکمیل پروژه‌های مسکن مهر، این روزها شاهد جنب و جوش جدید و افزایش فعالیت‌ها در سایت‌های مختلف فازهای مسکن مهر پردیس هستیم. با دستور مدیرعامل شرکت عمران سازنده‌های مسکن مهر در فازهای مختلف می‌بایست شیفت شب کاری را نیز فعال کنند تا بتوان با سرعت بیشتری مابقی پروژه‌ها را تکمیل و تحویل مالکان داد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=22919
کد خبر
22919