عضو هیئت مدیره شرکت عمران ضمن تشکر از حجم فعالیت‌های صورت گرفته در پردیس، تاکید ویژه‌ای بر بروزرسانی تمامی عملیات‌های اجرایی و نهایت استفاده از فرصت باقیمانده در فصل تابستان جهت جبران عقب‌ماندگی‌ها داشت.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ هفته گذشته با حضور وزیر راه و شهرسازی بالغ بر 100 میلیارد تومان پروژه روبنایی افتتاح شد و چندین بسته مشارکتی با حجم سرمایه‌گذاری 1350 میلیارد تومان کلنگ‌زنی شد تا به زودی شاهد بهره‌برداری از پروژه‌های متعدد تجاری، آموزشی، مذهبی، درمانی، مسکونی، فرهنگی، ورزشی، فضای سبز و … در پردیس باشیم.

علاوه بر این کلنگ‌زنی‌های هفته گذشته، تعدادی از بسته‌های مشارکتی نیز در سال گذشته و اوایل سال جاری آغاز شد تا تعداد زیادی از پروژه‌های روبنایی در حال اجرا باشد و به زودی هم‌زمان با تحویل واحدها، خدمات مورد نیاز زندگی ساکنین نیز تامین شود.

در همین خصوص بازدیدهای هفتگی و ماهانه از پروژه‌های روبنایی با حضور اعضا هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای برقرار است و نظارت دقیقی بر روند تکمیل این پروژه‌ها در جریان می‌باشد. صبح امروز سه‌شنبه 22 تیرماه 1400، با حضور مهندس رحمانی عضو هیئت مدیره شهرهای جدید، مهندس هاشمی مدیرکل دفتر سرمایه‌گذاری، برنامه‌ریزی و بودجه شهرهای جدید و دکتر پیرفرشی عضو هیئت مدیره شرکت عمران پردیس بازدیدهای مفصلی از پروژه‌های مشارکتی در حال اجرا بعمل آمد.

بازدید از پروژه مشارکتی مسکونی مریم شرکت شایان عمران آهوان، تجاری آفتاب شرکت تراز سازان عمران، مرکز محله دنا شرکت کیادژ پرشین و مسجد فاز 8 از جمله پروژه‌های بازدیده شده امروز بود. عضو هیئت مدیره شرکت عمران ضمن تشکر از حجم فعالیت‌های صورت گرفته در پردیس، تاکید ویژه‌ای بر بروزرسانی تمامی عملیات‌های اجرایی و نهایت استفاده از فرصت باقیمانده در فصل تابستان جهت جبران عقب‌ماندگی‌ها داشت. با اعلام مهندس رحمانی، بازدیدهای ماهانه اعضا هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید به صورت مداوم ادامه خواهدداشت.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=24784
کد خبر
24784