با قول مساعد دکتر قالیباف، مقرر شد به زودی در نشستی با حضور استاندار و شهرداری پردیس، موضوع تحویل فازهای مسکن مهر به شهرداری به طور جدی‌تر مورد پیگیری قرار گیرد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ بازدید سرزده دکتر قالیباف امروز پنج‌شنبه ۲۷ خردادماه از فاز هشت پردیس صورت گرفت و با حضور ساکنین این فاز، آخرین وضعیت پروژه‌های مسکن مهر و موضوعات و مشکلات شهروندان پردیسی به صورت میدانی مورد بررسی قرار گرفت.

در این بازدید گزارشی از روند پیشرفت پروژه‌های مسکن مهر پردیس در هشت سال گذشته و همچنین تحولات اساسی در دوره وزارت راه و شهرسازی دکتر اسلامی به ریاست مجلس ارائه شد. با توجه به تاکید مقام عالی وزارت و همچنین مدیرعامل شرکت عمران، شروع پروژه‌های جدید روبنایی و خدماتی جهت ارائه نیازهای اولیه زندگی به ساکنین، از جمله موضوعات مورد بحث در این بازدید بود.

ریاست مجلس شورای اسلامی پای صحبت تعدادی از ساکنین فاز هشت نیز نشست و دغدغه‌های این شهروندان در بازدید مطرح شد. تحول در ارائه خدمات شهری با حضور شهرداری و ساماندهی حمل و نقل عمومی در مسکن مهر از جمله موضوعات مطرح شده توسط ساکنین این فاز بود.

با قول مساعد دکتر قالیباف، مقرر شد به زودی در نشستی با حضور استاندار و شهرداری پردیس، موضوع تحویل فازهای مسکن مهر به شهرداری به طور جدی‌تر مورد پیگیری قرار گیرد تا در آینده‌ای نزدیک شاهد تحویل فازهای 5، 8، 9 و 11 به شهرداری پردیس و افزایش کیفیت ارائه خدمات شهری به ساکنین محترم باشیم.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=24682
کد خبر
24682