با اعلام مدیرعامل شرکت عمران، تمامی پروژه‌ها می‌بایست سریعا با بازگشت نیروها و اکیپ‌ها اجرایی، حجم فعالیت‌ها را به حالت قبل برگردانند تا طبق برنامه زمان‌بندی شاهد تکمیل باقی‌مانده عملیات باشیم.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ پس از پایان تعطیلات هفته جاری و پشت سر گذاشتن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی، از صبح امروز دوشنبه 10 شهریور ماه، فعالیت‌های اداری و عمرانی در سراسر کشور آغاز شد. با توجه با اهمیت موضوعات مربوط به تکمیل پروژه‌های باقی‌مانده در شهر جدید پردیس، تعدادی از پروژه‌ها با حداقل نیرو نیز در همین ایام همچنان به فعالیت‌های خود ادامه دادند و با دستور مدیرعامل شرکت عمران از امروز، حجم فعالیت‌ها رفته رفته به میزان قبل از تعطیلات باز خواهد گشت.

به همین منظور از صبح امروز دکتر هدایت به تمامی فازهای مسکن مهر پردیس سرکشی و فعالیت‌های سایت‌های کارگاهی پروژه‌ها مختلف را مورد بررسی قرار دارد. مدیرعامل شرکت عمران ضمن تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان و همچنین تشکر از سازندگانی که در این تعطیلات با حداقل نیرو نیز به ادامه فعالیت پرداختند، اعلام کرد که تمامی پروژه‌ها می‌بایست سریعا با بازگشت نیروها و اکیپ‌ها اجرایی، حجم فعالیت‌ها را به حالت قبل برگردانند تا طبق برنامه زمان‌بندی شاهد تکمیل باقی‌مانده عملیات باشیم.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=23253
کد خبر
23253