این بازدیدها با محوریت بررسی آخرین وضعیت تکمیل پروژه‌های لیست افتتاح آتی مسکن مهر در پردیس صورت گرفت.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ از صبح تا عصر امروز جمعه ۳ مردادماه ۹۹ و با حضور مهندس رحمانی (عضو هیئت مدیره شرکت مادر)، مهندس چاغروندی (مدیر کل دفتر فنی، اجرایی و نظارت شهرهای جدید)، دکتر هدایت (مدیرعامل شرکت عمران) و دکتر آزادشهرکی (معاون فنی و اجرایی) بازدیدهای مفصلی از کلیه فازهای مسکن مهر به عمل آمد.

این بازدیدها با محوریت بررسی آخرین وضعیت تکمیل پروژه‌های لیست افتتاح آتی مسکن مهر در پردیس صورت گرفت و مقرر شد تمامی پروژه‌ها طبق برنامه زمان‌بندی، باقیمانده عملیات را تکمیل نمایند و به مرحله تحویل به مالکان برسانند.

پروژه‌های شهرسازان ستایش، بتن نما و پرهام پارینا در فاز ۵ شمالی، پروژه‌های ایمن سازان عرش، سازه کاران ایلام، صنعت برتر زیگورات و رضویه در فاز ۹ قدیم، پروژه آرشام در فاز ۹ جدید، پروژه‌های آرش آرمه، آسایش پارسه کوشان و پویان بتن سامان در فاز ۸ و همچنین زون‌های افتتاح پروژه کوزو، از جمله ابنیه‌های مورد بررسی در بازدیدهای جامع امروز بود.

همچنین در حاشیه این بازدیدها، وزیر راه و شهرسازی نیز توسط تماس تصویری با مدیرعامل شرکت عمران، به صورت سرزده پیگیر آخرین وضعیت پروژه‌های عمرانی در پردیس شد و از تلاش‌های شبانه‌روزی صورت گرفته، تقدیر نمود.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=23078
کد خبر
23078