صبح امروز با حضور مهندس طاهرخانی (معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید کشور) بازدیدهای مفصلی از پروژه‌های عمرانی پردیس صورت گرفت.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ صبح امروز با حضور مهندس طاهرخانی (معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید کشور)، مهندس رحمانی (عضو هیات مدیره مدیر شرکت مادر)، مهندس هاشمی (مدیرکل دفتر تجهیز منابع، برنامه ریزی و بودجه شهرهای جدید)، دکتر هدایت (مدیرعامل شرکت عمران پردیس) و اعضای هیات مدیره شرکت عمران بازدیدهای مفصلی از فازهای مختلف مسکن مهر پردیس صورت گرفت.

مهندس طاهرخانی در خصوص بازدید امروز خود از شهر جدید پردیس به خبرنگار پایگاه خبری شرکت عمران گفت : امروز بازدید مفصلی از فازهای مختلف شهر جدید پردیس داشتیم، علیرغم اینکه تامین زیرساخت‌ها و خدمات مسکن مهر پردیس دارای ویژگی‌های خاص و توپوگرافی ویژه بوده و نیازمند هزینه ها و زمان زیادی است، خوشبختانه فعالیتها با تمام توان در حال انجام هستند تا امسال پروژه ها به پایان برسد.

وی خاطرنشان کرد، برخی سازندگان بد عهد نیز در پردیس فعالیت نمی کردند که همه آنها را به ساختار قضایی برده و خلع نمودیم تا پیمانکار های جدید جایگزین شوند. طاهرخانی در ادامه گفت‌: امسال افتتاح بزرگی در شهر جدید پردیس خواهیم داشت و بخش زیادی از واحدهای مسکونی را به مردم تحویل خواهیم داد و جا دارد این مژده را به مردم بدهم که ساخت واحد های مسکونی بسیار با کیفیت در حال انجام است، حتی در برخی پروژه ها به دلیل بی‌توجهی برخی پیمانکاران اشکالاتی موجود بود که هم اکنون ایرادات در حال رفع هستند تا واحد های مسکونی با کیفیت تحویل مردم شود به گونه ای که حتی حساسیت‌های زیادی در بخش محوطه سازی، پیاده رو سازی و جدولگذاری نیز در حال انجام بود و در مجموع یک کار بزرگ در پردیس در حال انجام است

مهندس طاهرخانی در خصوص متروی پردیس نیز گفت : مطالعات امکان سنجی مسیر، شامل نقشه های اجرایی به صورت کامل انجام شده است و در بودجه سنواتی نیز به صورت مشارکتی اجرا خواهد شد که در این چارچوب فرآیند مذاکرات و تعیین برآوردها و چارچوب مشارکت در سازمان برنامه و بودجه در حال انجام است و بزودی مصوبه هیات وزیران گرفته خواهد شد تا عملیات اجرایی آن شروع شود.

وی زمانبندی اجرای مترو را ۴ ساله عنوان کرد و عملیات اجرایی آن نیز از امسال با هزینه ۴٣٠٠ میلیارد تومان و منابع آن نیز از طریق آورده شریک، منابع شرکت عمران و اعتبارات دولتی آغاز خواهد شد. وی در خصوص مسکن اقدام ملی تصریح کرد اغلب واحدهای مسکن اقدام ملی در شهر جدید پرند ساخته خواهند شد و در استان تهران شهر جدید پردیس بر اساس طرح جامع قبلی و محدوده‌های مصوبه قبلی الحاقی در قالب اقدام ملی که در پردیس جانمایی و ثبت نام شده به اجرا خواهد رسید.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=23410
کد خبر
23410