با اعلام عضو هیئت مدیره شرکت عمران، با این تدبیر شرکت و اجرای خدمات به صورت پروژه‌های مشارکتی، در سال جاری حدود 400 میلیارد تومان پروژه‌های روبنایی شامل، مسجد، مدرسه، درمانگاه، کلانتری، پارک و … ساخته فراخوان شده که تماما به شهر برمی‌گردد و به سرانه‌های مختلف افزوده خواهد شد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و هم‌زمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر، آیین انعقاد قراردادهای مشارکتی و روبنایی شهر جدید پردیس با ارزش 6020 میلیارد ریال برگزار شد. در این مراسم مدیرعامل، اعضا هیئت مدیره، معاون مسکن و شهرسازی، مدیر سرمایه‌گذاری، مدیر روبنایی شرکت عمران و شرکای این شرکت در اجرای بسته‌های مشارکتی و سرمایه‌گذاری حضور داشتند و قراردادهای 6 شرکت امیرساوالان، ارتباطی فام، سازه کاران ایلام، کیادژ پرشین، صمیم ساخت گیلان، رکن اسکان بین الملل و صدر آزما بنا به مدیران عامل تحویل داده شد.

در قالب این قراردادهای مشارکتی، 32 مجموعه تجاری به مساحت 30000 متر مربع به ارزش 377 میلیارد تومان، 20 مدرسه با 80 کلاس به ارزش 125 میلیارد تومان، 5 بوستان با 10 هکتار فضای سبز به ارزش 50 میلیارد تومان، 4 مسجد به ارزش 30 میلیارد تومان، 1 درمانگاه به ارزش 10 میلیارد تومان و 2 مجموعه فرهنگی به ارزش 10 میلیارد تومان ظرف حداکثر 24 ماه ساخته خواهد شد. این بسته‌ها تنها مختص به فازهای مسکن مهر نیست بلکه هم‌زمان علاوه بر فازهای مختلف 5، 8، 9 و 11، در فازهای غیر مهر نیز تعدادی از خدمات ایجاد خواهد شد.

مدیرعامل شرکت عمران ضمن تبریک روز مادر و دهه فجر، پردیس را شهری خواند که با سرعت زیادی در حال ایجاد خدمات مورد نیاز زندگی است و به موازات تکمیل پروژه‌های مسکن مهر، تمام سرانه‌های مختلف آموزشی، مدهبی، درمانی، تجاری، انتظامی، فضای سبز، فرهنگی و … نیز در حال افزایش است و هیچ بخشی از مناطق مسکن مهر بدون خدمات لازمه زندگی تحویل نخواهد بود. هدایت انتخاب شرکای شرکت عمران را بر اساس فراخوان‌های برگزار شده در سال جاری دانست و گفت شرکت‌های منتخب، همگی از شرکت‌های معتبر و خوشنام می‌باشند و اغلب آن‌ها در گذشته نیز پروژه‌هایی در پردیس داشته و امتحان خود را پس داده‌اند.

در ادامه دکتر پیرفرشی به صحبت پرداخت و گفت علاوه بر تکمیل مسکن مهر، رویکرد جدی شرکت عمران در سال جاری تکمیل خدمات روبنایی و زندگی‌پذیری به معنای واقعی بوده که تاکنون نیز بسته‌های متعدد مشارکتی از ابتدای سال به فراخوان گذاشته شده است. به گفته عضو هیئت مدیره شرکت عمران پس از نیازسنجی‌های صورت گرفته از ابتدای سال، بالغ بر 2 هزار میلیارد تومان پروژه تعریف شده که تا کنون 1065 میلیارد تومان قرارداد مشارکت مبادله شده و 650 میلیارد دیگر تا یک ماه آینده به ابلاغ خواهد رسید و مابقی نیز تا پایان سال به فراخوان گذاشته می‌شود.

با اعلام عضو هیئت مدیره شرکت عمران، با این تدبیر شرکت و اجرای خدمات به صورت پروژه‌های مشارکتی، در سال جاری حدود 400 میلیارد تومان پروژه‌های روبنایی شامل، مسجد، مدرسه، درمانگاه، کلانتری، پارک و … ساخته فراخوان شده که تماما به شهر برمی‌گردد و به سرانه‌های مختلف افزوده خواهد شد. در واقع با ساخت این پروژه‌ها در قالب بسته‌های فراخوان‌شده، منابع مالی مطمئن برای اجرای خدمات شهری مورد نیاز تامین خواهد شد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=23879
کد خبر
23879