. با ثبت این قرارداد، به زودی و ظرف هفته‌ آینده بخش اول وام به صورت پیش پرداخت و مابقی هم‌زمان با پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها به صورت مرحله‌ای پرداخت خواهد شد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛  بعد از ماه‌ها پیگیری و تلاش جهت تحقق دریافت وام هزار میلیارد تومانی برای تکمیل پروژه‌های مسکن مهر، سرانجام قرارداد نهایی این وام با حضور مدیرعامل و اعضا هیئت مدیره شرکت عمران و همچنین نمایندگان بانک مسکن امضا شد. با ثبت این قرارداد، به زودی و ظرف هفته‌ آینده بخش اول وام به صورت پیش پرداخت و مابقی هم‌زمان با پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها به صورت مرحله‌ای پرداخت خواهد شد.

دکتر هدایت ضمن تشکر از پیگیری‌های مهندس اسلامی (وزیر راه و شهرسازی)، مهندس مهرآبادی (قائم مقام وزیر در طرح مسکن مهر) و مهندس طاهرخانی (معاون وزیر و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید) بابت پیگیری ظرفیت‌های ایجاد شده در لایحه بودجه سال 98 جهت دریافت این وام، گفت: برای تکمیل تمامی پروژه‌ها در پردیس حدود 5 میلیارد تومان منابع مورد نیاز بود که بخشی توسط وام هزار میلیارد تومانی و مابقی از منابع داخلی شرکت عمران در قالب تهاتر و فروش نقدی و همچنین بخشی از محل تسهیلات بانکی و آورده متقاضیان تامین خواهد شد.

مدیرعامل شرکت عمران همچنین از مدیران بانک مسکن بابت همکاری جهت تحقق وام هزار میلیارد تومانی تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد که با تزریق بخش نخست، ظرف هفته‌های آینده شاهد افزایش سرعت پیشرفت پروژه‌های مسکن مهر در تمامی بخش‌ها خواهیم بود تا بتوان طبق وعده‌های داده شده تا پایان شهریور ماه مجموعا 25 هزار واحد را افتتاح و مابقی واحدهای فاقد مشکل حقوقی را تا پایان سال جاری تکمیل و سپس تحویل مالکان نمود.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=22783
کد خبر
22783