مساحت این پروژه انتظامی هزار متر مربع و با اعتبار 4.1 میلیارد تومان است که ظرف 2 سال ساخته و تحویل داده خواهدشد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ تامین خدمات مورد نیاز ساکنین فازهای مسکن مهر در قالب ساخت پروژه‌‌های روبنایی از جمله مدارس، مساجد، درمانگاه، مجتمع‌ تجاری، کلانتری و … یکی از اولویت‌های مهم شرکت عمران در سال جاری است که تاکنون جلسات متعددی برگزار شده و به زودی با انعقاد بسته‌های مشارکتی جدید، عملیات ساخت پروژه‌ها آغاز خواهد شد.

یکی از این قراردادهای مشارکتی با شرکت سرمایه‌گذاری مسکن پردیس می‌باشد که قرار است این شرکت 9 پروژه روبنایی شامل 1 پروژه مسکونی، 1 مسجد، 1 کلانتری، 3 تجاری و 3 بوستان را در قالب پروژه‌های مشارکتی تکمیل و تحویل دهد. در همین راستا صبح امروز با حضور مهندس گودرزی (معاون سیاسی امنیتی استانداری)، سردار عزیزی (فرمانده انتظامی شرق استان)، فرماندار شهرستان، مدیرعامل شرکت عمران، فرمانده سپاه شهرستان و … عملیات ساخت کلانتری فاز 5 آغاز شد.

فرماندار پردیس در حاشیه مراسم کلنگ‌زنی این پروژه از برنامه‌ریزی‌های شرکت عمران بابت انعقاد قرارداد ساخت و شروع عملیات اجرایی تقدیر کرد. دکتر رضایی ابراز امیدواری کرد تا با ساخت این کلانتری و سایر پروژه‌های در دست برنامه، بتوان شاهد ارتقا امنیت و آرامش در سطح شهرستان پردیس باشیم.

با اعلام دکتر هدایت مساحت این پروژه انتظامی هزار متر مربع و با اعتبار 4.1 میلیارد تومان است که ظرف 2 سال ساخته و تحویل داده خواهدشد تا پس از کلانتری‌های فازهای 8 و 11، سومین کلانتری فازهای جدید بهره‌برداری شود. مدیرعامل شرکت عمران از ساخت 147 پروژه روبنایی جدید با اعتبار 1400 میلیارد تومان در سال جاری خبر داد که به زودی در قالب بسته‌های مشارکتی کلنگ خواهند خورد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=22936
کد خبر
22936