سردار ذوالقدر در حاشیه افتتاحات و بازدیدهای امروز گفت: با توجه به نو بودن پردیس، علاوه بر فعالیت‌های عادی بسیج، توجه ویژه‌ای نیز به نیازهای اساسی این شهر شده که یکی از آن‌ها اشتغال به خصوص برای سرپرست‌های خانوار است.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ به مناسبت هفته بسیج، عصر امروز با حضور سردار ذوالقدر (فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران)، دکتر پیرفرشی (عضو هیئت مدیره شرکت عمران)، سرگرد گرمابدری (فرمانده سپاه پاسداران شهرستان پردیس) و جمعی از دیگر مسئولین سپاه و شرکت عمران، تعدادی از پروژه‌های فرهنگی بسیج در پردیس افتتاح شد.
مجموعه فرهنگی بقیه الله فاز 8، زمین ورزشی علی لندی فاز 8، مجموعه فرهنگی آموزشی و کارآفرینی حماسه فاز 11، حوزه رزمی شهید مرتضی ابراهیمی فاز 5 و مجتمع بسیج ثارالله فاز 1 از جمله پروژه‌های افتتاح شده امروز بود. علاوه بر این افتتاحات، با حضور فرمانده سپاه استان تهران، بازدیدهایی نیز از یادمان شهدا فاز 8، حوزه فرهنگی و بسیج فاز 8، مجتمع ورزشی و فرهنگی شهید حاج قاسم سلیمانی فاز 1 نیز به عمل آمد که این پروژه‌ها نیز به زودی پس از تکمیل افتتاح خواهند شد.
سردار ذوالقدر در حاشیه افتتاحات و بازدیدهای امروز گفت: با توجه به نو بودن پردیس، علاوه بر فعالیت‌های عادی بسیج، توجه ویژه‌ای نیز به نیازهای اساسی این شهر شده که یکی از آن‌ها اشتغال به خصوص برای سرپرست‌های خانوار است. خوشبختانه شرکت عمران پردیس همکاری‌های فوق العاده‌ای داشته و مکان‌های مورد نیاز فرهنگی، اجتماعی و حتی بهداشتی توسط این شرکت واگذار شده و ما وظیفه داریم به کمک مردم بتوانیم راه‌های خدمت به آن‌ها را پیدا کنیم.

بازدید از یادمان شهدا فاز ۸

افتتاح مجموعه فرهنگی بقیه الله فاز ۸

افتتاح زمین ورزشی شهید علی لندی فاز ۸

بازدید از حوزه فرهنگی و بسیج فاز ۸

بازدید از مجموعه فرهنگی، آموزشی و کارآفرینی حماسه فاز ۱۱

افتتاح حوزه رزمی شهید مرتضی ابراهیمی فاز ۵

افتتاح مجتمع بسیج ثارالله فاز ۱

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=25313
کد خبر
25313