کارشناسان دادگستری در حال کارشناسی قیمت‌ها هستند که به‌زودی شرایط واگذاری آن به اطلاع مالکین محترم خواهد رسید.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ حضرتی دبیر واگذاری عرصه در خصوص قیمت‌های واگذاری عرصه این پروژه ها گفت: قیمت‌های فاز 8 در خرید نقدی با اعمال تخفیف‌های در نظر گرفته شده از 18 میلیون تا 42 میلیون تومان متغیر است و فاز11 نیز در خرید نقدی با اعمال تخفیف‌ها از 19میلیون تا 30 میلیون تومان و همچنین فاز3 هسا در خریدهای نقدی از 22 میلیون 37 میلیون تومان متغییر است.

دبیر واگذاری عرصه اظهار داشت هم اکنون عرصه پروژه‌های 1510 واحدی در متراژهای 100 و 121 متری امیرساوالان و همچنین امیرساوالان کومه و فاز3 هسا در حال واگذاری است و ادامه داد واگذاری عرصه زون4 فاز11 نیز از مدتی قبل آغاز شده است.

حضرتی خاطر نشان کرد با مساعدت‌های مدیرعامل محترم شرکت عمران‌ در صدد واگذاری عرصه سایر پروژه‌ها نیز هستیم، از این رو کارشناسان دادگستری در حال کارشناسی قیمت‌ها هستند که به‌زودی شرایط واگذاری آن به اطلاع مالکین محترم خواهد رسید.

دبیر واگذاری عرصه در پایان افزود برای کاهش زمان معطلی متقاضیان محترم تمهیداتی اندیشیده شده تا بتوانند از نزدیک‌ترین شعبه بانک محل سکونت خود مبلغ اعلامی برای عرصه واحد خود را واریز کنند و با تکمیل مدارک در کوتاهترین زمان قرارد عرصه آنها آماده خواهد شد.

از این رو مالکان محترم می توانند از شماره حساب زیر برای پرداخت از تمامی شعبات بانک‌ها در سراسر کشور استفاده نمایند.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=17946
کد خبر
17946