قابل توجه متقاضیان محترم مسکن مهر شهر جدید پردیس

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ بدینوسیله به استحضار میرساند، متقاضیانی که تاکنون اقدام به خرید عرصه مسکن مهر خود ننموده اند، با توجه به قانون بودجه سال 1398 “تبصره 8 بند ب”  که امکان خرید عرصه مسکن مهر به قیمت کارشناسی روز برای شما فراهم گردیده است؛ به مناسبت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی تا پایان بهمن ماه 1398 شرایط فروش فوق العاده و ویژه ای با ارائه حداکثر تخفیفات در موضوع فروش عرصه مسکن مهر برای جنابعالی فراهم گردیده است.

مدیرعامل شرکت عمران ضمن تبریک ایام مبارک دهه فجر و با اعلام این خبر گفت : پیرو درخواست جمع کثیری از متقاضیان عرصه مسکن مهر و بر اساس در خواست هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید پردیس ،همچنین تصویب مجمع عمومی و موافقت ویژه وزیر محترم راه و شهرسازی مقرر گردید شرایط فروش ویژه عرصه مسکن مهر در ایام الله دهه مبارک فجر به اجرا درآید.

دکتر هدایت در خصوص جزئیات این طرح گفت: متقاضیان محترمی که قصد خرید نقدی عرصه را دارند می توانند با پرداخت حداقل ٢٠ درصد نقدی، مابقی را به صورت اقساط، حداکثر تا پایان آذرماه ١٣٩٩ پرداخت کنند.

وی زمان این طرح را تا پایان بهمن ماه 98 اعلام کرد و افزود این طرح در راستای ایجاد فرصت مناسب برای مالکان محترم مسکن مهر می باشد تا بتوانند با خرید عرصه مالکیت خود را قطعی کنند. دکتر هدایت خاطر نشان کرد، مالکان اولیه و سایر خریداران مسکن مهر می توانند از این طرح استفاده نمایند.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=22207
کد خبر
22207