شرایط پذیرش مراجعین در فروردین ماه 1399

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ با توجه به شرایط خاص کشور در موضوع شیوع ویروس کرونا و دستورالعمل های ابلاغی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا, بدین وسیله به استحضار متقاضیان و مالکان محترم مسکن مهر شهر جدید پردیس می‌رساند, اقدامات ذیل تا پایان فروردین ماه 1399 فقط با شرایط مندرج در اطلاعیه کارگزاری مسکن مهر شهر جدید پردیس انجام خواهد شد:

1. از مالکین محترم درخواست می گردد, در حد امکان از طریق سامانه خدمات الکترونیک شهر جدید پردیس به نشانی www.pardis.city نسبت به پیگیری و انجام امور خود مانند خرید عرصه, انجام معاملات ثانویه و صدور کارت اقساط اقدام نمایند.

2. کلیه فعالیت های کارگزاری از جمله تحویل واحد, تحویل قراردادهای عرصه و اعیان مسکن مهر, ثبت نام اقدام ملی مسکن, فروش عرصه مسکن مهر, معاملات ثانویه مسکن مهر بر اساس ظرفیت های موجود در کار گزاری و رعایت ضوابط احتیاطی بهداشتی انجام می پذیرد؛ بنابراین کلیه اقدامات فوق صرفاً بر اساس نوبت دهی الکترونیکی قبلی از طریق سامانه هوشمند خدمات الکترونیک شهر جدید پردیس به نشانی www.pardis.city انجام خواهد شد. خاطر نشان می سازد, مجموعه کارگزاری مسکن مهر صرفاً خدمات مربوطه را به کسانی که با اخذ نوبت مراجعه نموده اند, ارائه خواهند داد به همین منظور از کلیه مراجعه کنندگان محترم درخواست می شود, در جهت حفظ سلامتی و رعایت بهداشت فردی و عمومی به هیچ عنوان بدون داشتن نوبت به کارگزاری مراجعه نفرمایند.

3. تمهیدات بهداشتی لازم شامل بررسی دمای بدن مراجعین و استفاده از مواد ضدعفونی کننده در ورودی کارگزاری مسکن مهر منطبق با ابلاغیه های ستاد ملی مبارزه با کرونا انجام می گردد و کلیه مراجعین و همکاران موظف به تمکین از اقدامات احتیاطی می باشند و در صورت عدم احراز شرایط از ورود آیشان به کارگزاری ممانعت به عمل می آید.

ذکر مجدد این موضوع ضروری است؛ تنها مراجعین محترمی که از طریق سامانه www.pardis.city نسبت به اخذ نوبت اقدام نموده اند تا پایان شرایط احتیاطی (باتوجه به ابلاغیه های ستاد مبارزه با کرونا) مجاز به ورود به کارگزاری وپیگیری امورخود می باشند.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=22429
کد خبر
22429