قابل توجه کلیه ماکان محترم مسکن مهر شهر جدید پردیس

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ با توجه به شرایط خاص کشور در موضوع شیوع ویروس کرونا و دستورالعمل های ابلاغی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا, بدین وسیله به استحضار متقاضیان و مالکان محترم مسکن مهر شهر جدید پردیس می‌رساند با توجه به همزمانی این موضوع با پایان سال, اقدامات ذیل فقط با شرایط مندرج در اطلاعیه در کارگزاری مسکن مهر شهر جدید پردیس انجام خواهد شد:

1. کلیه فعالیت های کارگزاری از جمله تحویل واحد, تحویل قراردادهای عرصه و اعیان مسکن مهر, ثبت نام اقدام ملی مسکن, فروش عرصه مسکن مهر, معاملات ثانویه مسکن مهر بر اساس ظرفیت های موجود در کار گزاری و رعایت ضوابط احتیاطی بهداشتی انجام می پذیرد؛ بنابراین کلیه اقدامات فوق صرفاً بر اساس نوبت دهی الکترونیکی قبلی از طریق سامانه هوشمند خدمات الکترونیک شهر جدید پردیس به نشانی www.pardis.city انجام خواهد شد. خاطر نشان می سازد, مجموعه کارگزاری مسکن مهر صرفاً خدمات مربوطه را به کسانی که با اخذ نوبت مراجعه نموده اند, ارائه خواهند داد به همین منظور از کلیه مراجعه کنندگان محترم درخواست می شود, در جهت حفظ سلامتی و رعایت بهداشت فردی و عمومی به هیچ عنوان بدون داشتن نوبت به کارگزاری مراجعه نفرمایند.

2. با توجه به راه اندازی فروش الکترونیکی عرصه مساکن مهر و معاملات ثانویه, کلیه متقاضیان محترمی که از این طریق نسبت به دریافت خدمات اقدام نموده اند, جهت احراز هویت و تکمیل مدارک می توانند, بعد از پایان تعطیلات نوروزی تا پایان اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ به کارگزاری مسکن مهر مراجعه نمایند.

3. تمهیدات بهداشتی لازم شامل بررسی دمای بدن مراجعین و استفاده از مواد ضدعفونی کننده در ورودی کارگزاری مسکن مهر منطبق با ابلاغیه های ستاد ملی مبارزه با کرونا انجام می گردد و کلیه مراجعین و همکاران موظف به تمکین از اقدامات احتیاطی می باشند و در صورت عدم احراز شرایط از ورود آیشان به کارگزاری ممانعت به عمل می آید.

4. پنج شنبه مورخ 22/12/1398 کارگزاری مسکن مهر تعطیل می باشد.

ذکر مجدد این موضوع ضروری است؛ تنها مراجعین محترمی که از طریق سامانه www.pardis.city نسبت به اخذ نوبت اقدام نموده اند تا پایان شرایط احتیاطی (با توجه به ابلاغیه های ستاد مبارزه با کرونا ) مجاز به ورود به کارگزاری و پیگیری امور خود می باشند.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=22350
کد خبر
22350