راهنمای گام به گام خرید آنلاین عرصه مسکن مهر و طرح ویژه دهه فجر

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ به با توجه به استقبال کم‌نظیر از طرح فروش آنلاین مسکن مهر در سامانه خدمات الکترونیک، واحد فروش عرصه مسکن مهر پردیس راهنمای شرکت در این طرح به عنوان “پنج گام تا خرید آنلاین عرصه” را به صورت زیر اعلام می‌نماید:

گام اول :
در سامانه pardis.city ، من باید از بخش ورود متقاضیان وارد شوم یا از بخش ورود شهروندان ؟

اگر واحد هنوز به نام نفر اول می باشد و هیچ نقل و انتقالی برای آن ثبت سیستمی نگردیده است، سیستم مالک واحد را شخص نفر اول (متقاضی) می شناسد، لذا جهت خرید عرصه این واحد، باید به بخش ورود متقاضیان مراجعه نمایید.

اگر واحد نقل و انتقال پیدا کرده باشد، بخش ورود متقاضیان به دلیل عدم مالکیت نفر اول، اجازه فروش عرصه واحد را نمی دهد، لذا باید از بخش ورود شهروندان اقدام شود.

* متقاضی مسکن مهر : نفر اولی که واحد به نام آن بوده یا می باشد.
* شهروندان مسکن مهر: نفر دوم به بعدی که یک واحد مسکن مهر را خریداری کرده است.

گام دوم :
وارد پنل کاربری (متقاضی/شهروند) شده و در قسمت عرصه مسکن مهر، درخواست خرید عرصه واحد را می دهیم و دکمه تایید را می زنیم، سیستم به شما کد رهگیری سبز رنگ خواهد داد و دکمه ‘برو به بخش پرداختها’ نمایان می شود.
با زدن این دکمه وارد صفحه ‘پیگیری درخواستهای خرید عرصه’ می شویم و در این قسمت جهت پرداخت هوشمند صورت حساب، آیکن سبز رنگ پرداخت صورت حساب را می زنیم.

گام سوم :
سیستم شما را به کیف پول الکترونیک هدایت می کند و مبلغی که باید در حساب کیف الکترونیک شما باشد مشخص می شود، لذا جهت پرداخت آنلاین و افزایش موجودی حساب، دکمه شارژ کیف الکترونیک را می زنیم و پرداخت آنلاین را انجام می دهیم.

گام چهارم :
بعد از پرداخت آنلاین، مجددا وارد پنل کاربری خود در سامانه pardis.city می شویم، و از بخش عرصه مسکن مهر، وارد صفحه ‘پیگیری درخواستهای خرید عرصه’ می شویم و مجددا ایکن سبز رنگ پرداخت صورت حساب را می زنیم، با توجه به اینکه کیف الکترونیک شما شارژ مکفی را دارد، پرداخت به صورت خودکار انجام خواهد شد.

گام پنجم:
می توانیم رسید الکترونیک خود را از صفحه پیگیری درخواستهای خرید عرصه دریافت کنیم.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=22342
کد خبر
22342