آغاز خرید اینترنتی و شرکت در جشنواره ویژه فروش عرصه مسکن مهر

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ متقاضی محترم مسکن مهر به استحضار می‌رساند؛ به منظور رفاه حال متقاضیان محترم و در راستای تکریم ارباب رجوع، با تلاش شبانه روزی تیم تخصصی شرکت عمران شهر جدید پردیس، امکان خرید عرصه مسکن مهر و همچنین شرکت در جشنواره ویژه فروش عرصه تا پایان سال 1398 به‌صورت آنلاین فراهم گردیده است.

به همین منظور مالکان محترم می‌توانند جهت ثبت درخواست خرید عرصه با مراجعه به سامانه میز خدمت الکترونیک شهر جدید پردیس به آدرس https://www.pardis.city و ورود به پنل کاربری خود نسبت به خرید عرصه اقدام نمایند.

لذا مقتضی است آن دسته از متقاضیانی که در اسفندماه اقدام به خرید عرصه به صورت آنلاین نموده‌اند، بعد از پایان تعطیلات نوروز حداکثر تا پایان اردیبهشت ماه 1399 با دردست داشتن اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی، اصل و کپی سند 5 برگی اعیان و چک صیادی (به میزان مبلغ باقیمانده) یا سفته (به میزان دو برابر مبلغ باقیمانده) نسبت به تکمیل پرونده خود جهت اقدامات بعدی به کارگزاری عرصه مراجعه نمایند.

گفتنی است با توجه به استقبال گسترده و نظر به درخواست مردم و موافقت مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس، جشنواره ویژه فروش عرصه تا پایان اسفندماه سال 1398 تمدید گردید. متقاضیان محترمی که قصد خرید نقدی عرصه را دارند می توانند با مراجعه به سامانه خدمات الکترونیک و پرداخت حداقل ٢٠ درصد نقدی، مابقی را به صورت اقساط، حداکثر تا پایان آذرماه ١٣٩٩ پرداخت کنند. این فرصت بر اساس قانون بودجه سال 98 بوده و قابل تمدید نمی‌باشد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=22340
کد خبر
22340