با توجه به بررسی‌های به‌عمل آمده و مستندات موجود، استعمال مشروبات الکلی عامل اصلی این حادثه بوده و مقادیری از این مشروبات در خودرو سواری عامل حادثه کشف شد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ متاسفانه شب گذشته، شنبه 15 شهریورماه 99، در مسیر بلوار صیاد شیرازی به سمت فاز 11 شاهد برخورد یک دستگاه خودرو ام جی با خودرو 206 بوده‌ایم که باعث تصادفی دلخراش و از دست رفتن سه عضو یک خانواده شد.

با توجه به بررسی‌های به‌عمل آمده و مستندات موجود، استعمال مشروبات الکلی عامل اصلی این حادثه بوده و مقادیری از این مشروبات در خودرو سواری عامل حادثه کشف شد. همچنین با توجه به گزارش پلیس راهنمایی و رانندگی سرعت اتومبیل عامل حادثه بیش از 120 کیلومتر در ساعت بوده که بسیار بیشتر از حالت استاندارد در مسیر درون شهری می‌باشد.

با توجه به این که موقعیت این تصادف در محدوده مسکن مهر پردیس قرار داشته ، متاسفانه از شب گذشته بعضا شاهد اظهارات غیرفنی از افرادی غیرمسئول و قصور شرکت عمران در این سانحه هستیم. شرکت عمران شهر جدید پردیس بدینوسیله به اطلاع می‌‌رساند که در گذشته اقدام به نصب سرعت‌گیرهای استاندارد با رنگ‌آمیزی با کیفیت و همچنین علائم مربوط به رانندگی نموده است تا باعث کاهش خطرات احتمالی در ترددهای این مسیر شود. لذا برخی از اخبار غیرکارشناسی منتشر شده در خصوص این سانحه قویا تکذیب می‌شود.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=23290
کد خبر
23290