حل مشکلات مربوط به نصبیات پروژه‌های مسکن مهر یکی از اولویت‌های اصلی شرکت عمران برای تکمیل پروژه‌های باقی‌مانده در پردیس است.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ حل مشکلات مربوط به نصبیات پروژه‌های مسکن مهر یکی از اولویت‌های اصلی شرکت عمران برای تکمیل پروژه‌های باقی‌مانده در پردیس است. در همین راستا و با توجه به دستورات مقام معظم رهبری پیرو حمایت از تولید داخلی و به خصوص رونق این تولیدات در سال جدید، شرکت عمران شهر جدید پردیس اقدام به برگزاری جلسات متعدد با معتبرترین تولید‌کننده‌های نصبیات داخلی کرد. با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته با این شرکت‌ها و سازندگان مسکن مهر در فازهای مختلف، خریدهای مختلفی در بخش نصبیات از هولدینگ گیتی پسند، درب و پنجره از شرکت اورتا و سیم و کابل از شرکت خیام صورت گرفت.

در ادامه همین روند صبح امروز دوشنبه 12 خرداد ماه 98 جلسه‌ای با حشور مدیرعامل، مشاور عالی مدیرعامل، هیئت امنا فاز 8 و مدیرعامل شرکت بهران به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکننده‌های آسانسور برگزار شد. با توجه به این جلسه، مقرر شده است به زودی و با خرید از این شرکت تولیدکننده آسانسور، بخش عمده مشکلات نصبیات در فاز 8 حل شود و در ادامه خریدهای آسانسور برای بلوک‌های باقی مانده در فازهای 5 و 9 نیز صورت گیرد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=17367
کد خبر
17367