با اعلام هدایت مطابق با فراخوان دعوت از پیمانکاران جدید که در روزهای آینده منتشر خواهد شد، تمامی سازندگان کم‌کار در فازهای 8، 5، 9 جدید و 9 قدیم خلع ید و سازندگان جدیدی جایگزین خواهند شد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ بعد از پیشرفت چشم‌گیر پروژه‌های عمرانی در پردیس طی ماه‌های گذشته، شاهد افزایش رضایت نسبی مالکان از روند ساخت و ساز در پروژه‌های مهر هستیم. افزایش فعالیت‌ها و به طبع آن سرعت محسوس در روند آماده‌سازی و تحویل واحدهای مسکونی در 6 ماه اخیر، باعث شده است که حالا امید زیادی در دل مالکان ایجاد شود.

پیگیری‌های مکرر در ماه‌های اخیر و تصویب بخشنامه‌های مختلف برای کمک به پیمانکاران جهت بروزرسانی هزینه نصبیات، تصویب مصوبات مختلف در قانون بودجه و اجازه هزینه از منابع داخلی برای تمامی بخش‌های ساخت و محوطه‌سازی و آماده‌سازی، تزریق منابع مالی از محل آورده‌ها و تسهیلات بانکی، استقبال مالکان از طرح خرید عرصه و تزریق این منابع به پروژه‌ها، تهاتر زمین‌، افزایش میزان وام با نظر شورای پول و اعتبار کشور و… از جمله موارد مهمی بود که در ماه‌های اخیر صورت گرفت تا سرانجام بتوان به روزهای پایانی مسکن مهر در پردیس نزدیک شد.

تزریق منابع کافی به پروژه‌ها عاملی است که شاهد هیچ بهانه‌ای برای ادامه کار توسط پیمانکاران و افزایش نیروی انسانی و همچنین جریان ورود مصالح و تجهیزات به پروژه‌ها نباشیم. با این حال با وجود تغییر رویه بسیاری از پیمانکاران و افزایش فعالیت‌ها، تعدادی از سازنده‌ها هنوز فعالیت خود به میزان مورد تایید افزایش ندادند. مدیرعامل شرکت عمران در نشست امروز خود در خلال رای‌گیری اعضا هیئت امنا فاز 8، به پیمانکاران کم‌کار اخطار جدی داد و اعلام کرد ظرف روزهای آینده خلع ید متخلف‌ها به صورت جدی‌تری ادامه پیدا خواهد کرد.

با اعلام هدایت مطابق با فراخوان دعوت از پیمانکاران جدید که در روزهای آینده منتشر خواهد شد، تمامی سازندگان کم‌کار در فازهای 8، 5، 9 جدید و 9 قدیم خلع ید و سازندگان جدیدی جایگزین خواهند شد. مدیرعامل شرکت عمران اعلام کرد این آخرین اخطار به کم‌کارها خواهد بود و با توجه به تزریق مناسب منابع مالی و این که در بهترین فصل کاری حضور داریم، دیگر هیچ بهانه‌ای پذیرفته نیست و خلع ید پیمانکارها ممکن است شامل سازنده‌های پروژه‌های بزرگ در فاز 8 و 5 نیز باشد. هدایت همچنین اعلام کرد در صورتی که پروژه‌های لیست افتتاح ده هزار واحدی اوایل شهریورماه، مطابق با برنامه زمان‌بندی اعلام شده به پیمانکاران پیشرفت نداشته باشد، خلع ید سازنده آن‌ها در دستور کار قرار خواهد گرفت.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=20088
کد خبر
20088