از صبح امروز اجرای تست کرونا میان تمامی پرسنل شرکت عمران آغاز شد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ پس از شیوع ویروس کرونا از اواخر سال گذشته، با پیگیری‌ها و حمایت‌های شرکت عمران از اسفندماه تولید ماسک‌های بهداشتی به صورت گسترده در مدرسه اجتماع محور فاز 8 شروع شد و علاوه بر توزیع هفتگی این ماسک‌ها میان پرسنل شرکت، در چندین نوبت ماسک‌ها میان ساکنین فازهای مسکن مهر نیز توزیع شد.

علاوه بر این توزیع محلول‌های ضد عفونی‌کننده، دستکش‌های پلاستیکی، پارچه نظافت انفرادی، کاور پلاستیکی جهت پوشش صورت، محلول پاشی هفتگی کل فضاهای اداری شرکت و … دیگر اقدامات شرکت عمران برای حفظ سلامتی پرسنل در این شرکت بود. همچنین تعبیه چند دستگاه پاشش پدالی محلول ضد عفونی کننده برای مراجعه کنندگان، تست تب‌سنجی در ورودی شرکت و جلوگیری از حضور افراد بدون ماسک به فضای داخلی شرکت نیز دیگر موارد اجرا شده توسط شرکت عمران بود.

همچنین در این مدت با درخواست‌های دورکاری و یا مرخصی به صورت شیفتی نیز موافقت شد تا شرکت عمران یکی از پرکارترین دستگاه‌ها در مبارزه با ویروس کرونا باشد. پس از اجرای تمامی این موارد، از صبح امروز اجرای تست کرونا میان تمامی پرسنل شرکت عمران آغاز شد. این تست‌ها در فضای باز شرکت و به دور از تجمع پرسنل توسط یکی از آزمایشگاه‌های معتبر دریافت شد تا سلامت کارکنان به صورت دقیق‌تری مورد سنجش قرار بگیرد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=22912
کد خبر
22912