با حضور مهندس گودرزی عضو هیئت مدیره شرکت عمران در فاز هشت، از آخرین وضعیت و آمادگی تجهیزات و ماشین‌آلات برف‌روبی شرکت عمران بازدید به عمل آمد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ با توجه به موقعیت کوهستانی شهر جدید پردیس در منطقه شرق تهران، همه ساله در اواخر پاییز و ایام سرد زمستان شاهد نزول بارش نزولات آسمانی ویژه بارش برف و یخبندان در این منطقه هستیم.
فازهای 5، 8،، 9 و 11 پردیس که جزو فازهای مسکن مهر در این شهر به شما می‌روند و با توجه به این‌که کارگاه‌های ساختمانی متعددی در فازها مستقر هستند، فازهایی می‌باشند که پیش از این ارائه خدمات تنها برعهده شرکت عمران بوده و دیرتر از سایر فازها تحویل شهرداری پردیس شده است. با توافقات صورت گرفته، از این پس خدمات مورد نیاز ساکنین در این فازها توسط شهرداری پردیس ارائه خواهد شد و شرکت عمران نیز همه امکانات و منابع را جهت ارائه خدمات با کیفیت بالاتر، در اختیار این ارگان خواهد گذاشت.
در همین راستا صبح امروز سه‌شنبه، با حضور مهندس گودرزی عضو هیئت مدیره شرکت عمران در فاز هشت، از آخرین وضعیت و آمادگی تجهیزات و ماشین‌آلات برف‌روبی شرکت عمران بازدید به عمل آمد. این بازدید به منظور آماده‌باش برای ارائه خدمات مناسب به شهروندان فازهای مسکن مهر در فصل سرما بوده و با اعلام عضو هیئت مدیره شرکت عمران، در صورت پیشبینی بارش بارف در روزها یا هفته‌های آتی، از امکانات لجستیکی پیمانکاران پروژه‌های عمرانی در فازها نیز استفاده خواهد شد تا با تمام قوا، برف‌روبی هرچه سریع‌تر صورت پذیرد.
به گفته گودرزی، با عنایت به این که در روزهای آغازین تحویل فازهای مسکن مهر به شهرداری هستیم، شرکت عمران پشتیبانی‌های لازم از شهرداری را خواهد داشت و پیمانکار خدمات شهری شرکت عمران نیز به این ارگان معرفی شده و ماشین آلات و امکانات لازم نیز در اختیار شهرداری گذاشته خواهد شد تا با همکاری مشترک، در زمستان امسال شاهد افزایش سرعت و کیفیت خدمات‌رسانی به ساکنین مسکن مهر باشیم.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=25297
کد خبر
25297