اقدامات لازم برای استقرار تجهیزات لازم و ماشین‌آلات سنگین جهت برف‌روبی نیز پیشبینی شده تا در هنگام بارش نزولات آسمانی، بتوان سریعا مشکلات را جهت تردد ایمن ساکنین برطرف کرد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ با توجه به ورود سامانه جدید بارشی به منظقه شرق تهران، از شب گذشته شاهد بارش برف سنگین در شهرستان پردیس بوده‌ایم که با تلاش تیم خدمات شهری شرکت عمران، بسیاری از مناطق برف‌روبی شد و در زمان کمی برخی از راه‌های دسترسی اصلی بازگشایی شد.

لذا از همه شهروندان محترم پردیس به ویژه ساکنین فازهای 5، 8، 9 و 11 مسکن مهر تقاضا می‌گردد برای حفظ سلامتی خود و دیگران از حوادث احتمالی به خصوص تصادف، خودروهای خود را به تجهیزات زمستانی (زنجیر چرخ) مجهز نمایند و در زمان بارش برف، از سفر غیر ضرور پرهیز نمایند.

گفتنی استی علاوه بر دپوی شن و نمک و اهدا رایگان این کیسه‌ها به شهروندان طبق اطلاع‌رسانی‌های صورت گرفته، در نقاط حساس و پرتردد معابر اصلی، گردنه های پر خطر هر فاز و همچنین سطح‌های شیب‌دار و محلات مورد تردد ساکنین، کیسه‌های شن و نمک جانمایی شده است و رانندگان خودروهای عبوری می‌توانند در مواقع لازم از این کیسه‌ها استفاده نمایند.

همچنین دیگر اقدامات لازم برای استقرار تجهیزات لازم و ماشین‌آلات سنگین جهت برف‌روبی نیز پیشبینی شده تا در هنگام بارش نزولات آسمانی، بتوان سریعا مشکلات را جهت تردد ایمن ساکنین برطرف کرد و در این خصوص تجهیزات پیمانکاران و سازندگان در فازهای مختلف نیز در آماده‌باش کامل به سر می‌برند.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=23703
کد خبر
23703