اقدامات لازم برای استقرار تجهیزات لازم و ماشین‌آلات سنگین جهت برف‌روبی پیشبینی شده تا در هنگام بارش نزولات آسمانی، بتوان سریعا مشکلات را جهت تردد ایمن ساکنین برطرف کرد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ با توجه به ورود سامانه جدید بارشی به منظقه شرق تهران و فعال بودن این سامانه در روزهای هفته آینده، پیشبینی می‌شود شاهد بارش شدید برف و باران در سطح شهرستان پردیس باشیم. لذا از همه شهروندان محترم پردیس به ویژه ساکنین فازهای 5، 8، 9 و 11 مسکن مهر تقاضا می‌گردد برای حفظ سلامتی خود و دیگران از حوادث احتمالی به خصوص تصادف، خودروهای خود را به تجهیزات زمستانی (زنجیر چرخ) مجهز نمایند و در زمان بارش برف، از سفر غیر ضرور پرهیز نمایند.

بر همین اساس بر برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته توسط ستاد برف‌روبی شرکت عمران شامل مدیرعامل، معاون اداری مالی بودجه و مدیران طرح، تمامی تمهیدات لازم از جمله نیروهای انسانی و تجهیزات لازم برای مواجه با سرمای شدید در هفته جاری پیشبینی شده است. به همین منظور و برای ارائه خدمات بهینه به شهروندان، علاوه بر دپوی شن و نمک و استقرار 3 ایستگاه در فازهای مختلف 5، 8، 9 و 11 مسکن مهر، در نقاط حساس و پرتردد معابر اصلی، گردنه های پر خطر هر فاز و همچنین سطح‌های شیب‌دار و محلات مورد تردد ساکنین، کیسه‌های شن و نمک جانمایی شده است.

با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته، محل دپوی اصلی شن و نمک در فاز 11 (ابتدای ورودی محله آرمان‌شهر)، فاز 8 (خیابان تخت سلیمان، خیابان شهید دوران) و فاز 5 و 9 (بالاتر از رمپ ورودی، جنب قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا و روبروی دفتر مدیریت فاز 9 قدیم) تعیین و گروه های عملیاتی نیز مشخص شده تا در زمان بارندگی خدمت‌رسانی کنند. همچنین دیگر اقدامات لازم برای استقرار تجهیزات لازم و ماشین‌آلات سنگین جهت برف‌روبی نیز پیشبینی شده تا در هنگام بارش نزولات آسمانی، بتوان سریعا مشکلات را جهت تردد ایمن ساکنین برطرف کرد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=22118
کد خبر
22118