صبح امروز اولین نشست رسمی تامین مالی پروژه مترو تهران – پردیس با حضور نماینده سازمان توسعه صادرات روسیه در ایران برگزار شد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ با توجه به مراحل پایانی طرح مطالعات مترو، تامین منابع مالی این پروژه ملی در دستور کار شرکت عمران قرار گرفته است تا به زودی با استفاده از منابع فاینانس خارجی، بتوان این پروژه را اجرایی کرد. در همین راستا پس از جلسات داخلی برگزار شده و همچنین تشکیل جلسه‌ای در محل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید، صبح امروز اولین نشست رسمی با حضور نماینده سازمان توسعه صادرات روسیه در ایران برگزار شد.

در این نشست مدیرعامل، اعضا هیئت مدیره و معاونین شرکت عمران و همچنین مدیر پروژه مترو نیز حضور داشتند و در خصوص شرایط اولیه استفاده از فاینانس به منظور تامین مالی بخشی از تجهیزات مورد نیاز پروژه که در ایران تولید نمی‌گردد، از طریق سازمان توسعه صادرات روسیه؛ بحث و تبادل نظر شد. با توجه به این نشست مقرر شده است که با تکیه بر توان تولید داخلی، به زودی مهندسی تجهیزات مورد نیاز برای شروع و ادامه عملیات مترو توسط مهندسین فنی پروژه عملیاتی و اقلام مربوطه اعلام شود و سپس از طریق سازمان مذکور نسبت به تامین تجهیزات خارجی که درایران تولید نمی‌شود، اقدام گردد.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=22008
کد خبر
22008