با اعلام مدیرعامل شرکت عمران، با توجه به تکمیل اسکلت دیگر پروژه‌ها، انتخاب واحدها به همین صورت و تا حدود چهار ماه آینده ادامه خواهد داشت.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ عصر امروز چهارشنبه 24 شهریورماه 1400، با حضور متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن پروژه پردیس سازان نوید در محل کارگزاری مسکن مهر، نخستین انتخاب واحدهای این متقاضیان در پردیس صورت گرفت. با توجه به تجربه‌های پروژه مسکن مهر، انتخاب واحد این دسته از مالکان بر اساس تعهدات صورت گرفته و ارزش‌گذاری هر واحد و به صورت قرعه کشی انجام می‌شود.
مدیرعامل شرکت عمران در همین خصوص ضمن اشاره به تاکیدات مهندس قاسمی وزیر راه و شهرسازی بابت تسریع در تکمیل پروژه‌های مسکن مهر و اقدام ملی، از سرعت بالای تکمیل پروژه و اتمام اجرای اسکلت‌ها در برخی از پروژه‌ها خبر داد.
به گفته هدایت بر اساس بخشنامه‌های ارسالی، به محض تکمیل اسکلت هر بلوک می‌بایست انتخاب واحدها صورت گیرد. با توجه به نظرات کارشناس رسمی و ارزش‌گذاری واحدها بر اساس طبقات، انتخاب واحد پروژه‌های اقدام ملی در پردیس به صورت شفاف و بر اساس قرعه کشی انجام خواهد شد و به همین دلیل طبقات بالا به نسبت طبقات پایین قیمت متفاوتی خواهندداشت.
با توجه به اینکه پروژه‌های طرح اقدام ملی آورده متقضیان محور است، دکتر هدایت عمل به تعهدات هر متقاضی را امری ضروری برشمرد که می‌بایست با توجه به اعلامیه‌های شرکت عمران در زمان مقرر به تعهدا خود عمل نمایند. در همین خصوص تاکنون 40 نفر از متقاضیان به تعهدات عمل نکرده‌اند که از سامانه حذف خواهند شد تا افراد دیگری جایگزین شوند و از تضییع حق متقاضیان دیگر جلوگیری شود.
با اعلام مدیرعامل شرکت عمران، با توجه به تکمیل اسکلت دیگر پروژه‌ها، انتخاب واحدها به همین صورت و تا حدود چهار ماه آینده ادامه خواهد داشت. به گفته دکتر هدایت سهم پردیس از پروژه‌های اقدام ملی 13 هزار واحد است که 10 هزار واحد در بخش تعاونی‌ها و 3 هزار واحد در بخش ثبت نامی قرار دارند و پیشبینی می‌شود حداکثر تا دو سال آینده، واحدهای این طرح به مالکان تحویل داده شود.

لینک کوتاه نوشته
https://pardis.ntdc.ir/?p=25017
کد خبر
25017